Plugins - Migration, Backup, Staging – WPvivid Backup &amp - en to pl translation catalogue (603 entries)

en:  < Pre page
pl:  < Poprzednia strona

en:  Next page >
pl: Następna strona >

en:  for faster solutions.
pl:  dla szybszych rozwiązań.

en:  for higher task success rate.
pl:  dla wyższego wskaźnika powodzenia zadania.

en:  times when encountering a time-out error
pl:  razy, gdy napotkasz błąd limitu czasu

en: %s item | %s items
pl[0]: %s element
pl[1]: %s elementy
pl[2]: %s elementów

en: &mdash; Select &mdash;
pl: &mdash; Wybierz &mdash;

en: + Add another schedule
pl: + Dodaj kolejny harmonogram

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: ->If backups are stored in remote storage, our plugin will retrieve the backup to your web server first. This may take a little time depending on the size of backup files. Please be patient. Then you can download them to your PC.
pl: ->Jeśli kopie zapasowe są przechowywane w pamięci zdalnej, nasza wtyczka najpierw pobierze kopię zapasową na twój serwer internetowy. Może to zająć trochę czasu w zależności od rozmiaru plików kopii zapasowych. Prosimy o cierpliwość. Następnie możesz pobrać je na swój komputer.

en: ->If backups are stored in web server, the plugin will list all relevant files immediately.
pl: ->Jeśli kopie zapasowe są przechowywane na serwerze internetowym, wtyczka natychmiast wyświetli listę wszystkich odpowiednich plików.

en: 1. Create and download backups for a specific child site
pl: 1. Utwórz i pobierz kopie zapasowe dla określonej witryny podrzędnej (potomnej)

en: 1. Download a backup in backups list to your computer.
pl: 1. Pobierz kopię zapasową z listy kopii zapasowych na swój komputer.

en: 1. In order to successfully complete the migration, you'd better deactivate <a href="https://wpvivid.com/best-redirect-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">301 redirect plugin</a>, <a href="https://wpvivid.com/8-best-wordpress-firewall-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">firewall and security plugin</a>, and <a href="https://wpvivid.com/best-free-wordpress-caching-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">caching plugin</a> (if they exist) before transferring website.
pl: 1. Aby pomyślnie zakończyć migrację, lepiej wyłącz <a href="https://wpvivid.com/best-redirect-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">wtyczkę przekierowania 301</a>, <a href="https://wpvivid.com/8-best-wordpress-firewall-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">wtyczkę firewalla i zabezpieczeń</a> oraz <a href="https://wpvivid.com/best-free-wordpress-caching-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">wtyczkę buforującą</a> (jeśli istnieją) przed przeniesieniem witryny internetowej.

en: 1. Visit Key tab page of WPvivid backup plugin of destination site.
pl: 1. Odwiedź stronę zakładki "Key" wtyczki kopii zapasowej WPvivid witryny docelowej.

en: 12 Hours
pl: 12 godzin

en: 12Hours
pl: 12 godzin

en: 2 domains
pl: 2 domeny

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 2. Generate a key by clicking Generate button and copy it.
pl: 2. Wygeneruj klucz, klikając przycisk "Generuj" i skopiuj go.

en: 2. Please migrate website with the manual way when using <strong>Local by Flywheel</strong> environment.
pl: 2. Dokonaj ręcznej migracji witryny internetowej, jeśli korzystasz ze środowiska <strong>Local by Flywheel</strong>.

en: 2. Set backup schedules for all child sites
pl: 2. Ustaw harmonogramy tworzenia kopii zapasowych dla wszystkich witryn podrzędnych (potomnych)

en: 2. Upload the backup to destination site. There are two ways available to use:
pl: 2. Prześlij kopię zapasową do miejsca docelowego witryny. Dostępne są dwa sposoby:

en: 2.1 Upload the backup to the upload section of WPvivid backup plugin in destination site.
pl: 2.1 Prześlij kopię zapasową do sekcji przesyłania wtyczki kopii zapasowej WPvivid w witrynie docelowej.

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: 3. Go back to this page and paste the key in key box below. Lastly, click Save button.
pl: 3. Wróć do tej strony i wklej klucz w polu klucza poniżej. Na koniec kliknij przycisk "Zapisz".

en: 3. Once done, the backup appears in backups list. Then, restore the backup.
pl: 3. Po zakończeniu kopia zapasowa pojawi się na liście kopii zapasowych. Następnie przywróć kopię zapasową.

en: 3. Set WPvivid Backup Free and Pro settings for all child sites
pl: 3. Skonfiguruj ustawienia WPvivid Backup w wersji Free i Pro dla wszystkich witryn podrzędnych (potomnych)

en: 4. Install, claim and update WPvivid Backup Pro for child sites in bulk
pl: 4. Masowo instaluj, żądaj i aktualizuj WPvivid Backup Pro dla witryn podrzędnych (potomnych)

en: 5. Set up remote storage for child sites in bulk (for WPvivid Backup Pro only)
pl: 5. Skonfiguruj zbiorczo zdalną pamięć masową dla witryn podrzędnych (tylko dla WPvivid Backup w wersji Pro)

en: 8 hours
pl: 8 godzin

en: <strong>Tips: </strong>Some web hosts may restrict the connection between the two sites, so you may get a 403 error or unstable connection issue when performing auto migration. In that case, it is recommended to manually transfer the site.
pl: <strong>Wskazówki: </strong>Niektórzy hostingodawcy mogą ograniczać połączenie między dwiema witrynami, więc możesz otrzymać błąd 403 lub niestabilne połączenie podczas wykonywania automatycznej migracji. W takim przypadku zaleca się ręczne przeniesienie witryny.

en: A backup type is required.
pl: Wymagany jest rodzaj kopii zapasowej.

en: A key is required.
pl: Wymagany jest klucz.

en: A lower value will help speed up the process of creating a staging site. However, if your server has a limit on the number of requests, a higher value is recommended.
pl: Niższa wartość pomoże przyspieszyć proces tworzenia strony testowej (staging). Jeśli jednak twój serwer ma limit liczby żądań, zalecana jest wyższa wartość.

en: A name to help you identify the storage if you have multiple remote storage connected.
pl: Nazwa, która pomoże ci zidentyfikować pamięć masową, jeśli masz podłączonych wiele zdalnych pamięci masowych.

en: A task is already running. Please wait until the running task is complete, and try again.
pl: Zadanie jest już uruchomione. Poczekaj, aż uruchomione zadanie zostanie zakończone i spróbuj ponownie.

en: About backup download
pl: Informacje o pobieraniu kopii zapasowych

en: Absolute path must exist(e.g. /home/username)
pl: Musi istnieć ścieżka bezwzględna (np. /home/username).

en: Absolute path must exist(e.g. /var)
pl: Musi istnieć ścieżka bezwzględna (np. /var).

en: Action
pl: Akcja

en: Action
pl: Akcja

en: Actions
pl: Akcje

en: Add Now
pl: Dodaj teraz

en: Add a storage
pl: Dodaj pamięć masową

en: Adjust
pl: Dostosować

en: Adjust Advanced Settings
pl: Dostosuj ustawienia zaawansowane

en: Adjust this value to apply for a temporary PHP memory limit for WPvivid backup plugin in restore process. We set this value to 256M by default. Increase the value if you encounter a memory exhausted error. Note: some web hosting providers may not support this.
pl: Dostosuj tę wartość, aby zastosować tymczasowy limit pamięci PHP dla wtyczki kopii zapasowej WPvivid w procesie przywracania. Domyślnie ustawiliśmy tę wartość na 256M. Zwiększ wartość, jeśli napotkasz błąd wyczerpania pamięci. Uwaga: niektórzy dostawcy usług hostingowych mogą tego nie obsługiwać.

en: Adjust this value to apply for a temporary PHP memory limit for WPvivid backup plugin to run a backup. We set this value to 256M by default. Increase the value if you encounter a memory exhausted error. Note: some web hosting providers may not support this.
pl: Dostosuj tę wartość, aby zastosować tymczasowy limit pamięci PHP dla wtyczki kopii zapasowej WPvivid w celu uruchomienia kopii zapasowej. Domyślnie ustawiliśmy tę wartość na 256M. Zwiększ wartość, jeśli napotkasz błąd wyczerpania pamięci. Uwaga: niektórzy dostawcy usług hostingowych mogą tego nie obsługiwać.

en: Adjust this value to apply for a temporary PHP memory limit for the plugin to create a staging site. 
                    We set this value to 256M by default. Increase the value if you encounter a memory exhausted error. Note: some 
                    web hosting providers may not support this.
pl: Dostosuj tę wartość, aby zastosować tymczasowy limit pamięci PHP dla wtyczki w celu utworzenia witryny testowej (staging).
                    Domyślnie ustawiliśmy tę wartość na 256M. Zwiększ tę wartość, jeśli napotkasz błąd wyczerpania pamięci. Uwaga: niektórzy
                    dostawcy usług hostingowych mogą tego nie obsługiwać.

en: Advanced Schedule
pl: Zaawansowane planowanie

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: All Authors
pl: Wszyscy autorzy

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All Folders
pl: Wszystkie katalogi

en: All backups will be uploaded to this directory.
pl: Wszystkie kopie zapasowe będą przesyłane do tego katalogu.

en: Already Done
pl: Już zrobione

en: Always send an email notification when a backup is complete
pl: Zawsze wysyłaj powiadomienie e-mail po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej

en: Amazon S3 Bucket Name(e.g. test)
pl: Nazwa zasobnika Amazon S3 (np. test)

en: Amazon S3 access key
pl: Klucz dostępu Amazon S3

en: Amazon S3 secret key
pl: Klucz prywatny Amazon S3

en: An email address is required.
pl: Wymagane jest podanie adresu e-mail.

en: Anyone can visit the staging site
pl: Każdy może odwiedzić witrynę przejściową, testową (stagging)

en: Apply
pl: Zatwierdź

en: Are you sure to continue?
pl: Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Are you sure to delete the selected snapshots? These snapshots will be deleted permanently.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane migawki? Te migawki zostaną trwale usunięte.

en: Are you sure to delete this staging site?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę witrynę testową (przejściową - staging)?

en: Are you sure to remove the selected backups? These backups will be deleted permanently.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane kopie zapasowe? Te kopie zapasowe zostaną trwale usunięte.

en: Are you sure to remove this backup? This backup will be deleted permanently.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę kopię zapasową? Ta kopia zapasowa zostanie trwale usunięta.

en: Are you sure to restart this staging site?
pl: Czy na pewno chcesz ponownie uruchomić tę witrynę testową (przejściową)?

en: Are you sure you want to delete all the exported files in the /ImportandExport folder? All the export files in the folder will be permanently deleted.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie wyeksportowane pliki z folderu /ImportandExport? Wszystkie pliki eksportu w folderze zostaną trwale usunięte.

en: Are you sure you want to delete this snapshot?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę migawkę?

en: Are you sure you want to restore this snapshot?
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić tę migawkę?

en: As Amazon S3 and DigitalOcean Space have upgraded their connection methods, please delete the previous connections and re-add your Amazon S3/DigitalOcean Space accounts to make sure the connections work.
pl: Ponieważ Amazon S3 i DigitalOcean Space zaktualizowały swoje metody połączeń, usuń poprzednie połączenia i ponownie dodaj swoje konta Amazon S3/DigitalOcean Space, aby upewnić się, że połączenia działają.

en: Assign author
pl: Przypisz autora

en: Authenticate with Dropbox
pl: Uwierzytelnij się za pomocą Dropbox

en: Authenticate with Google Drive
pl: Uwierzytelnij się za pomocą Dysku Google

en: Authenticate with Microsoft OneDrive
pl: Uwierzytelnianie za pomocą usługi Microsoft OneDrive

en: Authentication failed, the client_secrets.json file is missing. Please make sure the client_secrets.json file is in wpvivid-backuprestore\includes\customclass directory.
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się, brakuje pliku client_secrets.json. Upewnij się, że plik client_secrets.json znajduje się w katalogu wpvivid-backuprestore\includes\customclass.

en: Authentication failed, the format of the client_secrets.json file is incorrect. Please delete and re-install the plugin to recreate the file.
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się, format pliku client_secrets.json jest nieprawidłowy. Usuń i ponownie zainstaluj wtyczkę, aby odtworzyć plik.

en: Authentication is done, please continue to enter the storage information, then click 'Add Now' button to save it.
pl: Uwierzytelnianie zostało zakończone, kontynuuj wprowadzanie informacji o pamięci masowej, a następnie kliknij przycisk "Dodaj teraz", aby je zapisać.

en: Author
pl: Autor

en: Auto-Migration
pl: Automatyczna migracja

en: Back
pl: Powrót

en: Back Up Manually
pl: Ręczne tworzenie kopii zapasowych

en: Back up symlink folders. Including symlink folders may cause backup/migration failure. Uncheck this option unless you know how symlink folders work.
pl: Utwórz kopię zapasową katalogów dowiązań symbolicznych. Uwzględnienie katalogów dowiązań symbolicznych może spowodować niepowodzenie tworzenia kopii zapasowej/migracji. Odznacz tę opcję, chyba że wiesz, jak działają katalogi dowiązań symbolicznych.

en: Backup
pl: Kopia zapasowa

en: Backup & Restore
pl: Kopie zapasowe i przywracanie

en: Backup Cache Size:
pl: Rozmiar pamięci podręcznej kopii zapasowej:

en: Backup Folder
pl: Katalog kopii zapasowej

en: Backup Logs
pl: Dzienniki kopii zapasowych

en: Backup Now
pl: Utwórz kopię

en: Backup Schedule
pl: Harmonogram tworzenia kopii zapasowych

en: Backup Size:
pl: Rozmiar kopii zapasowej:

en: Backup compression method.
pl: Metoda kompresji kopii zapasowej.

en: Backup performance mode.
pl: Tryb wydajności kopii zapasowej.

en: Backups
pl: Kopie zapasowe

en: Because Dropbox has upgraded their API on September 30, 2021, the new API is no longer compatible with the previous app's settings. Please re-add your Dropbox storage to ensure that it works properly.
pl: Ponieważ Dropbox zaktualizował swój interfejs API 30 września 2021 r., nowy interfejs API nie jest już zgodny z ustawieniami poprzedniej aplikacji. Dodaj ponownie swoją przestrzeń dyskową Dropbox, aby upewnić się, że działa poprawnie.

en: Being subjected to mechanisms of PHP, a scheduled backup task for your site will be triggered only when the site receives at least a visit at any page.
pl: Podlegając mechanizmom PHP, zaplanowane zadanie tworzenia kopii zapasowej dla twojej witryny zostanie uruchomione tylko wtedy, gdy witryna otrzyma co najmniej wizytę na dowolnej stronie.

en: Bulk Actions
pl: Działania zbiorcze

en: Calculate Sizes
pl: Oblicz rozmiary

en: Calculate the size of files, folder and database before backing up
pl: Oblicz rozmiar plików, katalogów i bazy danych przed utworzeniem kopii zapasowej

en: Calculating the size of files, folder and database timed out. If you continue to receive this error, please go to the plugin settings, uncheck 'Calculate the size of files, folder and database before backing up', save changes, then try again.
pl: Obliczanie rozmiaru plików, katalogu i bazy danych przekroczyło limit czasu. Jeśli nadal będziesz otrzymywać ten błąd, przejdź do ustawień wtyczki, odznacz opcję "Oblicz rozmiar plików, katalogu i bazy danych przed utworzeniem kopii zapasowej", zapisz zmiany, a następnie spróbuj ponownie.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: ChangeLog
pl: Historia zmian

en: Check the option to use Amazon S3 Standard-Infrequent Access (S3 Standard-IA) storage class for data transfer.
pl: Zaznacz opcję korzystania z klasy pamięci masowej Amazon S3 Standard-Infrequent Access (S3 Standard-IA) do przesyłania danych.

en: Check the option to use Amazon S3 server-side encryption to protect data.
pl: Zaznacz opcję korzystania z szyfrowania po stronie serwera Amazon S3 w celu ochrony danych.

en: Checking this option will speed up your scans but may produce lower accuracy.
pl: Zaznaczenie tej opcji przyspieszy skanowanie, ale może obniżyć jego dokładność.

en: Cheers! WPvivid Backup plugin has restored successfully your website. If you found WPvivid Backup plugin helpful, a 5-star rating would be highly appreciated, which motivates us to keep providing new features.
pl: Dzięki! Wtyczka "Kopia zapasowa WPvivid" pomyślnie przywróciła twoją stronę. Jeśli uważasz, że wtyczka "Kopia zapasowa WPvivid" jest pomocna, 5-gwiazdkowa ocena będzie bardzo mile widziana, co motywuje nas do ciągłego dostarczania nowych funkcji.

en: Choose an export from your computer to import:
pl: Wybierz eksport z komputera do zaimportowania:

en: Choose at least one storage location for backups.
pl: Wybierz co najmniej jedną lokalizację przechowywania kopii zapasowych.

en: Choose at least one type of junk files for deleting.
pl: Wybierz co najmniej jeden rodzaj niepotrzebnych plików do usunięcia.

en: Choose one storage from the list to be the default storage.
pl: Wybierz z listy jeden magazyn, który ma być magazynem domyślnym.

en: Choose post type
pl: Wybierz typ treści

en: Choose the content you want to transfer
pl: Wybierz zawartość, którą chcesz przenieść

en: Choose what to export
pl: Wybierz, co chcesz wyeksportować

en: Choose what to migrate
pl: Wybierz, co chcesz migrować

en: Chunk Size
pl: Rozmiar elementu

en: Class PclZip is not detected. Please update or reinstall your WordPress.
pl: Klasa PclZip nie została wykryta. Zaktualizuj lub zainstaluj ponownie WordPress.

en: Click 'Export' button to save WPvivid settings on your local computer.
pl: Kliknij przycisk "Eksportuj", aby zapisać ustawienia WPvivid na komputerze lokalnym.

en: Click OK to start creating fresh WordPress install.
pl: Kliknij OK, aby rozpocząć tworzenie nowej instalacji WordPress.

en: Click OK to start creating the staging site.
pl: Kliknij OK, aby rozpocząć tworzenie witryny przejściowej (staging).

en: Click the button to add the storage.
pl: Kliknij przycisk, aby dodać magazyn.

en: Click the button to complete website restore or migration
pl: Kliknij przycisk, aby zakończyć przywracanie lub migrację witryny internetowej

en: Click the button to connect to Amazon S3 storage and add it to the storage list below.
pl: Kliknij przycisk, aby połączyć się z magazynem Amazon S3 i dodać go do poniższej listy magazynów.

en: Click the button to connect to DigitalOcean Spaces storage and add it to the storage list below.
pl: Kliknij przycisk, aby połączyć się z magazynem DigitalOcean Spaces i dodać go do poniższej listy magazynów.

en: Click the button to connect to FTP server and add it to the storage list below.
pl: Kliknij przycisk, aby połączyć się z serwerem FTP i dodać go do poniższej listy.

en: Click the button to connect to SFTP server and add it to the storage list below.
pl: Kliknij przycisk, aby połączyć się z serwerem SFTP i dodać go do poniższej listy magazynów.

en: Click the button to save the changes.
pl: Kliknij przycisk, aby zapisać zmiany.

en: Click to get Dropbox authentication.
pl: Kliknij, aby uzyskać uwierzytelnianie Dropbox.

en: Click to get Google authentication.
pl: Kliknij, aby uzyskać uwierzytelnienie Google.

en: Click to get Microsoft authentication.
pl: Kliknij, aby uzyskać uwierzytelnienie Microsoft.

en: Clicking the 'Scan' button to find unused images in your media folder. Currently it only scans JPG and PNG images.
pl: Kliknij przycisk "Skanuj", aby znaleźć nieużywane obrazki w katalogu multimediów. Obecnie skanuje tylko obrazki JPG i PNG.

en: Clone or copy WP sites then move or migrate them to new host (new domain), schedule backups, transfer backups to leading remote storage. All in one.
pl: Klonuj lub kopiuj witryny WP, a następnie przenoś lub migruj je na nowego hosta (nową domenę), planuj tworzenie kopii zapasowych, przesyłaj kopie zapasowe do wiodącej zdalnej pamięci masowej. Wszystko w jednym.

en: Clone then Transfer
pl: Sklonuj, a następnie przenieś

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment the export (optional)
pl: Skomentuj eksport (opcjonalnie)

en: Comment the export:
pl: Skomentuj eksport:

en: Comments
pl: Komentarze

en: Compress Files Every
pl: Kompresuj pliki co

en: Count
pl: Liczba

en: Create A Fresh WordPress Install
pl: Utwórz nową instalację WordPress

en: Create A Staging Site
pl: Utwórz witrynę przejściową, testową (stagging)

en: Create Database Snapshots
pl: Tworzenie migawek bazy danych

en: Create a Manual Backup
pl: Utwórz ręczną kopię zapasową

en: Creating scheduled tasks failed. Please try again later.
pl: Tworzenie zaplanowanych zadań nie powiodło się. Spróbuj ponownie później.

en: Current Page
pl: Bieżąca strona

en: Current Version:
pl: Aktualna wersja:

en: Custom
pl: Własne

en: Custom Path
pl: Własna ścieżka

en: Customize the directory where you want to store backups within the Bucket.
pl: Dostosuj katalog, w którym chcesz przechowywać kopie zapasowe w zasobniku.

en: Customize the directory where you want to store backups within the Space.
pl: Dostosuj katalog, w którym chcesz przechowywać kopie zapasowe w przestrzeni.

en: DB Copy Count
pl: Liczba kopii DB

en: DB Replace Count
pl: Liczba wymian DB

en: Daily
pl: Codziennie

en: Database + Files (WordPress Files)
pl: Baza danych + pliki (pliki WordPress)

en: Database Snapshots
pl: Migawki bazy danych

en: Database access method.
pl: Metoda dostępu do bazy danych.

en: Date
pl: Data

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Delay Between Requests
pl: Opóźnienie między żądaniami

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Exported Files In Folder
pl: Usuń wyeksportowane pliki w katalogu

en: Delete Image URL
pl: Usuń adres URL obrazku

en: Delete all images
pl: Usuń wszystkie obrazki

en: Delete selected images
pl: Usuń wybrane obrazki

en: Delete the backup
pl: Usuń kopię zapasową

en: Delete the selected backups
pl: Usuń wybrane kopie zapasowe

en: Deleting a remote storage will make it unavailable until it is added again. Are you sure to continue?
pl: Usunięcie zdalnej pamięci masowej spowoduje, że będzie ona niedostępna do czasu jej ponownego dodania. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
pl: Szczegóły znajdują się powyżej. Importer spróbuje teraz ponownie z innym parserem…

en: DigitalOcean Spaces access key
pl: Klucz dostępu do DigitalOcean Spaces

en: DigitalOcean Spaces secret key
pl: Klucz prywatny DigitalOcean Spaces

en: Display domain(url) of current site in backup name. (e.g. domain_wpvivid-5ceb938b6dca9_2019-05-27-07-36_backup_all.zip)
pl: Wyświetl domenę (url) bieżącej witryny w nazwie kopii zapasowej. (e.g. domain_wpvivid-5ceb938b6dca9_2019-05-27-07-36_backup_all.zip)

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Domains
pl: Domeny

en: Download
pl: Pobierz

en: Download WPvivid Backup for MainWP
pl: Pobierz WPvivid Backup dla MainWP

en: Downloaded Size:
pl: Pobrany rozmiar:

en: Drop files here
pl: Upuść tutaj pliki

en: Edit the remote storage
pl: Edytuj zdalną pamięć masową

en: Empty
pl: Puste

en: Empty post id
pl: Pusty identyfikator wpisu

en: Enable Incremental Backup
pl: Włącz przyrostową kopię zapasową

en: Enable Quick Scan
pl: Włącz szybkie skanowanie

en: Enable backup schedule
pl: Włącz harmonogram tworzenia kopii zapasowych

en: Enable email report
pl: Włącz raport e-mail

en: Enter Your Amazon S3 Account
pl: Wpisz swoje konto Amazon S3

en: Enter Your DigitalOcean Spaces Account
pl: Wpisz swoje konto DigitalOcean Spaces

en: Enter Your Dropbox Information
pl: Wpisz informacje o Dropbox

en: Enter Your FTP Account
pl: Wpisz swoje konto FTP

en: Enter Your Google Drive Information
pl: Wpisz informacje o swoim Dysku Google

en: Enter Your Microsoft OneDrive Information
pl: Wpisz informacje o usłudze Microsoft OneDrive

en: Enter Your SFTP Account
pl: Wpisz swoje konto SFTP

en: Enter a unique alias: e.g. Amazon S3-001
pl: Wpisz unikatowy alias: np. Amazon S3-001

en: Enter a unique alias: e.g. DOS-001
pl: Wpisz unikatowy alias: np. DOS-001

en: Enter a unique alias: e.g. Dropbox-001
pl: Wpisz unikatowy alias: np. Dropbox-001

en: Enter a unique alias: e.g. Google Drive-001
pl: Wprowadź unikatowy alias: np. Google Drive-001

en: Enter a unique alias: e.g. OneDrive-001
pl: Wpisz unikatowy alias: np. OneDrive-001

en: Enter a unique alias: e.g. SFTP-001
pl: Wpisz unikalny alias: np. SFTP-001

en: Enter an absolute path and a custom subdirectory (optional) for holding the backups of current website. For example, /home/username/customfolder
pl: Wpisz bezwzględną ścieżkę i własny podkatalog (opcjonalnie) do przechowywania kopii zapasowych bieżącej witryny internetowej. Na przykład /home/username/wlasnyfolder

en: Enter an absolute path and a custom subdirectory (optional) for holding the backups of current website. For example, /var/customfolder/
pl: Wpisz bezwzględną ścieżkę i własny podkatalog (opcjonalnie) do przechowywania kopii zapasowych bieżącej witryny internetowej. Na przykład: /var/customfolder/

en: Enter an existed Bucket to create a custom backup storage directory.
pl: Wpisz istniejący zasobnik, aby utworzyć własny katalog przechowywania kopii zapasowych.

en: Enter an existed Space to create a custom backup storage directory.
pl: Wpisz istniejące miejsce, aby utworzyć własny katalog przechowywania kopii zapasowych.

en: Enter an unique alias: e.g. FTP-001
pl: Wpisz unikatowy alias: np. FTP-001

en: Enter the DigitalOcean Endpoint for the storage
pl: Wpisz punkt końcowy DigitalOcean dla magazynu

en: Enter the FTP server password.
pl: Wpisz hasło serwera FTP.

en: Enter the FTP server.
pl: Wpisz serwer FTP.

en: Enter the server address.
pl: Wpisz adres serwera.

en: Enter the server port.
pl: Wpisz port serwera.

en: Enter the user name.
pl: Wpisz nazwę użytkownika.

en: Enter the user password.
pl: Wpisz hasło użytkownika.

en: Enter your Amazon S3 access key.
pl: Wpisz swój klucz dostępu Amazon S3.

en: Enter your Amazon S3 secret key.
pl: Wpisz swój klucz prywatny Amazon S3.

en: Enter your DigitalOcean Spaces access key
pl: Wpisz swój klucz dostępu do DigitalOcean Spaces

en: Enter your DigitalOcean Spaces secret key
pl: Wpisz swój klucz prywatny DigitalOcean Spaces

en: Enter your FTP server user name.
pl: Wpisz nazwę użytkownika serwera FTP.

en: Error occurred while parsing the request data. Please try to run backup again.
pl: Wystąpił błąd podczas analizowania danych żądania. Spróbuj ponownie wykonać kopię zapasową.

en: Error occurred while parsing the request data. Please try to run export task again.
pl: Wystąpił błąd podczas analizowania danych żądania. Spróbuj ponownie uruchomić zadanie eksportu.

en: Error:
pl: Błąd:

en: Exclude images by folder path
pl: Wyklucz obrazki według ścieżki katalogu

en: Exclude the files which are larger than
pl: Wyklucz pliki, które są większe niż

en: Export
pl: Eksport

en: Export & Import
pl: Eksport i import

en: Export and Download
pl: Eksport i pobieranie

en: Export error:
pl: Błąd eksportu:

en: Export posts or pages with images in bulk.
pl: Eksportuj zbiorczo wpisy lub strony z obrazkami.

en: Extract files by index for restoration
pl: Wyodrębnij pliki według indeksu w celu przywrócenia

en: FTP login
pl: Login FTP

en: FTP password
pl: Hasło FTP

en: FTP server (server's port 21)
pl: Serwer FTP (port 21 serwera)

en: Failed to delete the remote storage, can not retrieve the storage infomation. Please try again.
pl: Nie udało się usunąć zdalnego magazynu, nie można pobrać informacji o magazynie. Spróbuj ponownie.

en: Failed to get the remote storage information. Please try again later.
pl: Nie udało się uzyskać informacji o zdalnej pamięci masowej. Spróbuj ponownie później.

en: Features
pl: Cechy

en: Fetching attachments is not enabled
pl: Pobieranie załączników jest wyłączone

en: File
pl: Plik

en: File Copy Count
pl: Liczba kopii plików

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File Regex
pl: Regex pliku

en: File Size:
pl: Rozmiar pliku:

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: File not found. Please retry again.
pl: Nie znaleziono pliku. Spróbuj ponownie.

en: File size not match. please retry again.
pl: Rozmiar pliku nie pasuje. Spróbuj ponownie.

en: Files
pl: Pliki

en: Filter Posts/Pages
pl: Filtruj wpisy/strony

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Fortnightly
pl: Co 2 tygodnie

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Generate
pl: Wygeneruj

en: Get Support on Forum
pl: Uzyskaj wsparcie na forum

en: Getting backup directory failed. Please try again later.
pl: Pobieranie katalogu kopii zapasowej nie powiodło się. Spróbuj ponownie później.

en: Google Drive
pl: Dysk Google

en: Highlighted icon illuminates that you have choosed a remote storage to store backups
pl: Podświetlona ikonka oznacza, że wybrałeś zdalną pamięć masową do przechowywania kopii zapasowych

en: How to get a site key?
pl: Jak uzyskać klucz witryny?

en: How to get an Amazon S3 secret key.
pl: Jak uzyskać klucz prywatny Amazon S3.

en: How to get an AmazonS3 access key.
pl: Jak uzyskać klucz dostępu do AmazonS3.

en: How to migrate Wordpress site manually to a new domain(site) with WPvivid backup plugin?
pl: Jak ręcznie zmigrować witrynę WordPress do nowej domeny (witryny) za pomocą wtyczki do tworzenia kopii zapasowych WPvivid?

en: How to restore your website from a backup(scheduled, manual, uploaded and received backup)
pl: Jak przywrócić witrynę internetową z kopii zapasowej (zaplanowanej, ręcznej, przesłanej i odebranej)?

en: How-to
pl: Instrukcja obsługi

en: I am using:
pl: Używam:

en: If you are a MainWP user, you can set up and control WPvivid Backup Free and Pro for every child site directly from your MainWP dashboard, using our WPvivid Backup for MainWP extension.
pl: Jeśli jesteś użytkownikiem MainWP, możesz skonfigurować i kontrolować WPvivid Backup w wersji Free i Pro dla każdej witryny podrzędnej (potomnej) bezpośrednio z kokpitu MainWP, korzystając z naszego rozszerzenia WPvivid Backup for MainWP.

en: If you didn’t configure SMTP on your site, click the button below to download the relevant information (website info and error logs) to your PC when you are encountering some errors. Sending the files to us will help us diagnose what happened.
pl: Jeśli nie skonfigurowałeś SMTP w swojej witrynie, kliknij poniższy przycisk, aby pobrać odpowiednie informacje (informacje o witrynie internetowej i dzienniki błędów) na swój komputer, gdy napotkasz jakieś błędy. Przesłanie nam tych plików pomoże nam zdiagnozować, co się stało.

en: If you have configured SMTP on your site, enter your email address and click the button below to send us the relevant information (website info and errors logs) when you are encountering errors. This will help us figure out what happened. Once the issue is resolved, we will inform you by your email address.
pl: Jeśli skonfigurowałeś SMTP w swojej witrynie, wprowadź swój adres e-mail i kliknij przycisk poniżej, aby wysłać nam odpowiednie informacje (informacje o witrynie internetowej i dzienniki błędów), gdy napotkasz błędy. Pomoże nam to ustalić, co się stało. Gdy problem zostanie rozwiązany, poinformujemy cię o tym na twój adres e-mail.

en: If you need any help with our plugin, start a thread on the plugin support forum and we will respond shortly.
pl: Jeśli potrzebujesz pomocy z naszą wtyczką, rozpocznij wątek na forum wsparcia wtyczek, a my wkrótce odpowiemy.

en: Import
pl: Zaimportuj

en: Import Setting
pl: Ustawienia importu

en: Import completed successfully.
pl: Import zakończył się pomyślnie.

en: Import failed.
pl: Import nie powiódł się.

en: Import posts or pages with images in bulk.
pl: Importuj masowo wpisy lub strony z obrazkami.

en: Importing the json file can help you set WPvivid's configuration on another wordpress site quickly.
pl: Import pliku json może pomóc Ci szybko ustawić konfigurację WPvivid na innej stronie wordpress.

en: In order to allow another site to send a backup to this site, please generate a key below. Once the key is generated, this site is ready to receive a backup from another site. Then, please copy and paste the key in sending site and save it.
pl: Aby umożliwić innej witrynie wysłanie kopii zapasowej do tej witryny, wygeneruj poniższy klucz. Po wygenerowaniu klucza ta witryna jest gotowa do odbierania kopii zapasowych z innej witryny. Następnie skopiuj i wklej klucz w witrynie wysyłającej i zapisz go.

en: In order to execute the scheduled backups properly, please set the DISABLE_WP_CRON constant to false. If you are using an external cron system, simply click 'X' to dismiss this message.
pl: Aby prawidłowo wykonywać zaplanowane kopie zapasowe, ustaw stałą DISABLE_WP_CRON na false. Jeśli korzystasz z zewnętrznego systemu cron, po prostu kliknij "X", aby odrzucić ten komunikat.

en: In the tab, you can scan your media folder (uploads) to find unused images and isolate specific or all unused images.
pl: Na karcie możesz przeskanować katalog multimediów (przesłane pliki), aby znaleźć nieużywane obrazki i wyodrębnić określone lub wszystkie nieużywane obrazki.

en: Invalid email address
pl: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Invalid file type
pl: Nieprawidłowy typ pliku

en: Isolate all images
pl: Odizoluj wszystkie obrazki

en: Isolate selected images
pl: Wyizoluj wybrane obrazki

en: Isolated Media
pl: Izolowane Multimedia

en: Isolating images...
pl: Izolowanie obrazków...

en: It is recommended to choose PDO option if pdo_mysql extension is installed on your server, which lets you backup and restore your site faster.
pl: Zaleca się wybranie opcji PDO, jeśli rozszerzenie pdo_mysql jest zainstalowane na twoim serwerze, co pozwala na szybsze tworzenie kopii zapasowych i przywracanie witryny.

en: Junk Size:
pl: Rozmiar śmieci:

en: Keep permalink when transferring website
pl: Zachowaj bezpośredni odnośnik podczas przesyłania strony internetowej

en: Keep staging sites when deleting the plugin
pl: Zachowaj witryny testowe (staging) podczas usuwania wtyczki

en: Keep storing the backups in localhost after uploading to remote storage
pl: Przechowuj kopie zapasowe na lokalnym hoście (localhost) po przesłaniu ich do zdalnego magazynu.

en: Key
pl: Klucz

en: Last Backup:
pl: Ostatnia kopia zapasowa:

en: Last Modified
pl: Ostatnia zmiana

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Like the plugin? A
pl: Podoba ci się wtyczka? A

en: Local Storage Directory:
pl: Lokalny katalog magazynów:

en: Local storage directory:
pl: Lokalny katalog pamięci masowej:

en: Log
pl: Dziennik

en: Log File Name
pl: Nazwa pliku dziennika

en: Log File Name
pl: Nazwa pliku dziennika

en: Log Type
pl: Typ logu

en: Logs
pl: Dziennik zdarzeń

en: Logs Size:
pl: Rozmiar dziennika:

en: Manual
pl: Podręcznik

en: Max File Size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Maximum rows of data to be processed per request for restoration
pl: Maksymalna liczba wierszy danych do przetworzenia na żądanie przywrócenia.

en: Maximum rows of data to be processed per request.
pl: Maksymalna liczba wierszy danych do przetworzenia na żądanie.

en: Maximum size of sql file to be imported per request for restoration
pl: Maksymalny rozmiar pliku sql do zaimportowania na żądanie przywrócenia

en: Maximum size of the files copied to a staging site. All files larger than this value will be ignored. If you set the value of 0 MB, all files will be copied to a staging site.
pl: Maksymalny rozmiar plików kopiowanych do lokalizacji przejściowej (staging). Wszystkie pliki większe niż ta wartość będą ignorowane. Jeśli ustawisz wartość 0 MB, wszystkie pliki zostaną skopiowane do miejsca przejściowego.

en: Maybe Later
pl: Może później

en: Media Cleaner Settings
pl: Ustawienia czyszczenia multimediów

en: Media Files Quantity Processed Per Request
pl: Ilość przetworzonych plików multimedialnych na żądanie

en: Media Files Size
pl: Rozmiar plików multimedialnych

en: Media path:
pl: Ścieżka Multimedia:

en: Merge all the backup files into single package when a backup completes. This will save great disk spaces, though takes longer time. We recommended you check the option especially on sites with insufficient server resources.
pl: Połącz wszystkie pliki kopii zapasowej w jeden pakiet po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej. Pozwoli to zaoszczędzić dużo miejsca na dysku, choć zajmie więcej czasu. Zalecamy sprawdzenie tej opcji szczególnie w przypadku witryn z niewystarczającymi zasobami serwera.

en: Method 1.
pl: Metoda 1.

en: Method 2.
pl: Metoda 2.

en: Migrate WordPress
pl: Migruj WordPress

en: Migration is complete and htaccess file is replaced. In order to successfully complete the migration, you'd better reinstall 301 redirect plugin, firewall and security plugin, and caching plugin if they exist.
pl: Migracja została zakończona, a plik htaccess zastąpiony. Aby pomyślnie zakończyć migrację, lepiej ponownie zainstaluj wtyczkę przekierowania 301, wtyczkę zapory i zabezpieczeń oraz wtyczkę buforowania, jeśli istnieją.

en: Missed schedule
pl: Przegapiono zaplanowaną akcję

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: More post types coming soon...
pl: Więcej rodzajów wpisów już wkrótce...

en: Mulitsite Support
pl: Wsparcie dla wielu witryn

en: My web hosting provider is:
pl: Moim dostawcą usług hostingowych jest:

en: Name your folder, this folder must be writable for creating backup files.
pl: Nazwij swój katalog, ten katalog musi być zapisywalny do tworzenia plików kopii zapasowych.

en: Network Connection:
pl: Połączenie sieciowe:

en: Never
pl: Nigdy

en: Next Backup:
pl: Następna kopia zapasowa:

en: Next Step
pl: Następny krok

en: Next page
pl: Następna strona

en: Note:
pl: Adnotacja:

en: Note:
pl: Adnotacja:

en: Note: The files you want to upload must be a backup created by WPvivid backup plugin. Make sure that uploading every part of a backup to the directory if the backup is split into many parts
pl: Uwaga: pliki, które chcesz przesłać, muszą być kopiami zapasowymi utworzonymi przez wtyczkę do tworzenia kopii zapasowych WPvivid. Upewnij się, że przesyłasz każdą część kopii zapasowej do katalogu, jeśli kopia zapasowa jest podzielona na wiele części

en: Number of DB rows, that are copied within one ajax query. The higher value makes the database copy process faster. 
                    Please try a high value to find out the highest possible value. If you encounter timeout errors, try lower values until no 
                    more errors occur.
pl: Liczba wierszy bazy danych, które są kopiowane w ramach jednego zapytania ajax. Wyższa wartość przyspiesza proces kopiowania bazy danych.
                    Wypróbuj wysoką wartość, aby znaleźć najwyższą możliwą wartość. Jeśli napotkasz błędy przekroczenia limitu czasu, wypróbuj niższe wartości, aż
                    więcej błędów.

en: Number of DB rows, that are processed within one ajax query. The higher value makes the DB replacement process faster. 
                    If timeout erros occur, decrease the value because this process consumes a lot of memory.
pl: Liczba wierszy DB, które są przetwarzane w ramach jednego zapytania ajax. Im wyższa wartość, tym szybszy proces wymiany DB.
                    Jeśli wystąpią błędy przekroczenia limitu czasu, zmniejsz wartość, ponieważ proces ten zużywa dużo pamięci.

en: Number of files to copy that will be copied within one ajax request. The higher value makes the file copy process faster. 
                    Please try a high value to find out the highest possible value. If you encounter timeout errors, try lower values until no more errors occur.
pl: Liczba plików do skopiowania, które zostaną skopiowane w ramach jednego żądania ajax. Wyższa wartość przyspiesza proces kopiowania plików.
                    Wypróbuj wysoką wartość, aby znaleźć najwyższą możliwą wartość. Jeśli napotkasz błędy przekroczenia limitu czasu, wypróbuj niższe wartości, aż nie wystąpią żadne błędy.

en: Once checked, all this sites backups sent to a remote storage destination will be uploaded to this storage by default.
pl: Po zaznaczeniu tej opcji wszystkie kopie zapasowe witryn wysyłane do zdalnego magazynu docelowego będą domyślnie przesyłane do tego magazynu.

en: Only Database
pl: Tylko baza danych

en: Only letters (except for wpvivid) and numbers are allowed.
pl: Dozwolone są tylko litery (z wyjątkiem wpvivid) i cyfry.

en: Only send an email notification when a backup fails
pl: Wysyłaj powiadomienia e-mail tylko w przypadku niepowodzenia tworzenia kopii zapasowej

en: Out of date backups have been removed.
pl: Nieaktualne kopie zapasowe zostały usunięte.

en: Overwrite existing pages
pl: Nadpisz istniejące strony

en: PHP Memory Limit for backup
pl: Limit pamięci PHP dla kopii zapasowej

en: PHP Memory Limit for restoration
pl: Limit pamięci PHP dla przywracania

en: PHP Script Execution Timeout
pl: Limit czasu wykonania skryptu PHP

en: PHP script execution timeout for backup
pl: Limit czasu wykonania skryptu PHP dla kopii zapasowej

en: PHP script execution timeout for restore
pl: Limit czasu wykonania skryptu PHP dla przywracania

en: Page
pl: Strona

en: Path
pl: Ścieżka

en: PclZip is a much slower but more stable zip method that is included in every WordPress install. WPvivid will automatically switch to PclZip if the ZIP extension is not installed within your PHP.
pl: PclZip to znacznie wolniejsza, ale bardziej stabilna metoda zip, która jest zawarta w każdej instalacji WordPress. WPvivid automatycznie przełączy się na PclZip, jeśli rozszerzenie ZIP nie jest zainstalowane w twoim PHP.

en: Please choose one storage to save your backups (remote storage)
pl: Wybierz jeden magazyn do zapisywania swoich kopii zapasowych (magazyn zdalny)

en: Please describe your problem here.
pl: Opisz tutaj swój problem.

en: Please do not close the page or switch to other pages when a restore task is running, as it could trigger some unexpected errors.
pl: Nie zamykaj strony ani nie przełączaj się na inne strony, gdy zadanie przywracania jest uruchomione, ponieważ może to spowodować nieoczekiwane błędy.

en: Please don't refresh the page while running a scan.
pl: Nie odświeżaj strony podczas skanowania.

en: Please enter a valid email address.
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

en: Please paste the key below.
pl: Wklej klucz poniżej.

en: Please select an existing author to start importing.
pl: Wybierz istniejącego autora, aby rozpocząć importowanie.

en: Please select at least one item.
pl: Wybierz co najmniej jedną pozycję.

en: Post
pl: Wpis

en: Post Type
pl: Typ treści

en: Post Types
pl: Typy treści

en: Posts Quantity Processed Per Request
pl: Liczba wpisów przetworzonych na żądanie

en: Prefix
pl: Prefiks

en: Prepare to Download
pl: Przygotuj się do pobrania

en: Prepare to download the backup
pl: Przygotuj się do pobrania kopii zapasowej

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Pro feature: Add another email address to get report
pl: Funkcja Pro: dodaj kolejny adres e-mail, aby otrzymać raport

en: Pro feature: Change the FTP default port number
pl: Funkcja Pro: zmień domyślny numer portu FTP

en: Pro feature: Create a directory for storing the backups of the site
pl: Funkcja Pro: utwórz katalog do przechowywania kopii zapasowych witryny

en: Pro feature: Retain more backups
pl: Funkcja Pro: zachowaj więcej kopii zapasowych

en: Pro feature: learn more
pl: Funkcja Pro: dowiedz się więcej

en: Progress:
pl: Postęp:

en: Published
pl: Opublikowano

en: Rate Us
pl: Oceń nas

en: Read
pl: Czytaj

en: Reading the log failed. Please try again.
pl: Odczyt dziennika nie powiódł się. Spróbuj ponownie.

en: Ready to backup. Progress: 0%, running time: 0second.
pl: Gotowy do utworzenia kopii zapasowej. Postęp: 0%, czas działania: 0 sekund.

en: Ready to export. Progress: 0%, running time: 0second.
pl: Gotowy do eksportu. Postęp: 0%, czas działania: 0 sekund.

en: Remote Storage
pl: Zdalne przechowywanie

en: Remote Storage Alias
pl: Alias zdalnej pamięci masowej

en: Remote Storage Directory:
pl: Zdalny katalog pamięci masowej:

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove out-of-date backups
pl: Usuń nieaktualne kopie zapasowe

en: Remove the remote storage
pl: Usuń zdalną pamięć masową

en: Reset Filters
pl: Zresetuj filtry

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore Database Snapshots
pl: Przywracanie migawek bazy danych

en: Restore Your Site from a Backup
pl: Przywróć swoją witrynę z kopii zapasowej

en: Restore all images
pl: Przywróć wszystkie obrazki

en: Restore backup from:
pl: Przywróć kopię zapasową z:

en: Restore completed successfully.
pl: Przywracanie zakończyło się pomyślnie.

en: Restore failed.
pl: Przywracanie nie powiodło się.

en: Restore function will replace the current site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories with the existing equivalents in the selected backup.
pl: Funkcja przywracania zastąpi obecne motywy, wtyczki, pliki do wgrania, bazę danych i/lub inne katalogi treści istniejącymi odpowiednikami w wybranej kopii zapasowej.

en: Restore selected images
pl: Przywróć wybrane obrazki

en: Restoring images...
pl: Przywracanie obrazków...

en: Retrieve the backup to localhost
pl: Pobierz kopię zapasową na localhost

en: Retrieving the backup information failed while showing log. Please try again later.
pl: Pobieranie informacji o kopii zapasowej nie powiodło się podczas wyświetlania dziennika. Spróbuj ponownie później.

en: Retrieving the backup(s) information failed while deleting the selected backup(s). Please try again later.
pl: Pobieranie informacji o kopiach zapasowych nie powiodło się podczas usuwania wybranych kopii zapasowych. Spróbuj ponownie później.

en: Retriving (remote storage to web server)
pl: Retriving (zdalne przechowywanie na serwerze internetowym)

en: Retrying
pl: Ponowna próba

en: Roles & Capabilities
pl: Role i możliwości

en: Sample:
pl: Przykład:

en: Save
pl: Oszczędzaj

en: Save Backups to Local
pl: Zapisz kopie zapasowe w lokalizacji lokalnej

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save backups on localhost (web server)
pl: Zapisuj kopie zapasowe na localhost (serwer WWW)

en: Scan
pl: Skanuj

en: Scan Media
pl: Skanuj Multimedia

en: Scan Uploaded Exports
pl: Skanuj przesłane eksporty

en: Scan uploaded backup or received backup
pl: Zeskanuj przesłaną lub odebraną kopię zapasową

en: Scanned:
pl: Zeskanowano:

en: Schedule
pl: Zaplanuj

en: Schedule Settings
pl: Ustawienia harmonogramu

en: Schedule Status:
pl: Status harmonogramu:

en: Scheduled
pl: Zaplanowano

en: Search
pl: Szukaj

en: Seconds
pl: Sekundy

en: See Plans
pl: Zobacz plany subskrypcji

en: Select Files
pl: Wybierz pliki

en: Select an existing author:
pl: Wybierz istniejącego autora:

en: Select bulk action
pl: Wybierz masowe działanie

en: Send Backup to Remote Storage:
pl: Wyślij kopię zapasową do zdalnej pamięci masowej:

en: Send Debug Information to Us
pl: Wyślij do nas informacje o debugowaniu

en: Send backups to remote storage (You can choose whether to keep the backup in localhost after it is uploaded to cloud storage in Settings.)
pl: Wysyłaj kopie zapasowe do zdalnej pamięci masowej (w "Ustawieniach" możesz wybrać, czy kopia zapasowa ma być przechowywana na hoście lokalnym po przesłaniu jej do pamięci masowej w chmurze).

en: Send succeeded.
pl: Wysyłanie powiodło się.

en: Server Address
pl: Adres serwera

en: Server Time:
pl: Czas serwera:

en: Server-side encryption.
pl: Szyfrowanie po stronie serwera.

en: Set as the default remote storage.
pl: Ustaw jako domyślną pamięć zdalną.

en: Set how many media files to process per request. The value should be set depending on your server performance and the recommended value is 100.
pl: Ustaw liczbę plików multimedialnych przetwarzanych na żądanie. Wartość powinna być ustawiona w zależności od wydajności twojego serwera, a zalecana wartość to 100.

en: Set how many posts to process per request. The value should be set depending on your server performance and the recommended value is 20.
pl: Ustaw liczbę wpisów do przetworzenia na żądanie. Wartość powinna być ustawiona w zależności od wydajności twojego serwera, a zalecana wartość to 20.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show Pages
pl: Pokaż strony

en: Show Posts
pl: Pokaż posty

en: Show WPvivid backup plugin on top admin bar
pl: Pokaż wtyczkę kopii zapasowej WPvivid na górnym pasku administratora

en: Size
pl: Rozmiar

en: Small Business
pl: Mała firma

en: Some web hosting providers limit large zip files (e.g. 200MB), and therefore splitting your backup into many parts is an ideal way to avoid hitting the limitation if you are running a big website.  Please try to adjust the value if you are encountering backup errors. When you set a value of 0MB, backups will be split every 4GB.
pl: Niektórzy dostawcy usług hostingowych ograniczają duże pliki zip (np. 200 MB), dlatego podzielenie kopii zapasowej na wiele części jest idealnym sposobem na uniknięcie ograniczenia, jeśli prowadzisz dużą witrynę internetową.  Spróbuj dostosować wartość, jeśli napotykasz błędy tworzenia kopii zapasowych. Jeśli ustawisz wartość 0 MB, kopie zapasowe będą dzielone co 4 GB.

en: Some web hosting providers limit large zip files (e.g. 200MB), and therefore splitting your backup into many parts is an ideal way to avoid hitting the limitation if you are running a big website. Please try to adjust the value if you are encountering backup errors. If you use a value of 0 MB, any backup files won't be split.
pl: Niektórzy dostawcy usług hostingowych ograniczają duże pliki zip (np. 200 MB), dlatego podzielenie kopii zapasowej na wiele części jest idealnym sposobem na uniknięcie ograniczenia, jeśli prowadzisz dużą witrynę internetową. Spróbuj dostosować wartość, jeśli napotykasz błędy tworzenia kopii zapasowych. Jeśli użyjesz wartości 0 MB, żadne pliki kopii zapasowej nie zostaną podzielone.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
pl: Ze względów bezpieczeństwa taki typ pliku nie jest dozwolony.

en: Space Name(e.g. test)
pl: Nazwa przestrzeni (np. test)

en: Specify the number of files to be extracted per request. The lower the number is, the slower the restoration, but the lower the chance of a timeout error or restore failure.
pl: Określ liczbę plików do wyodrębnienia na żądanie. Im niższa liczba, tym wolniejsze przywracanie, ale tym mniejsza szansa na błąd limitu czasu lub niepowodzenie przywracania.

en: Speed:
pl: Prędkość:

en: Split a sql file every this size
pl: Podziel plik sql co ten rozmiar

en: Staging
pl: Testowy

en: Staging Logs
pl: Dzienniki etapów (staging)

en: Staging Memory Limit
pl: Limit pamięci etapów (staging)

en: Staging Settings
pl: Ustawienia etapów (staging)

en: Step One: In the backup list, click the 'Restore' button on the backup you want to restore. This will bring up the restore tab
pl: Krok pierwszy: na liście kopii zapasowych kliknij przycisk "Przywróć" na kopii zapasowej, którą chcesz przywrócić. Spowoduje to wyświetlenie karty przywracania

en: Step Three: Click 'Restore' button
pl: Krok trzeci: kliknij przycisk "Przywróć"

en: Step Two: Choose an option to complete restore, if any
pl: Krok drugi: wybierz opcję, aby zakończyć przywracanie, jeśli istnieje

en: Storage
pl: Pamięć masowa

en: Storage Edit
pl: Edycja pamięci masowej

en: Storage Provider
pl: Dostawca pamięci masowej

en: Storage class: Standard (infrequent access).
pl: Klasa przechowywania: Standard (rzadki dostęp).

en: Storages
pl: Magazyny

en: Subsite Description
pl: Opis podstrony

en: Subsite Tables/Folders
pl: Tabele/katalogi podstrony

en: Subsite Title
pl: Tytuł podstrony

en: Subsite URL
pl: Adres URL podstrony

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: Task time out.
pl: Limit czasu na wykonanie zadania.

en: Task timed out.
pl: Upłynął limit czasu zadania.

en: Test Email
pl: E-mail testowy

en: Test and Add
pl: Przetestuj i dodaj

en: The action is irreversible! It will remove all backups are out-of-date (including local web server and remote storage) if they exist.
pl: Działanie to jest nieodwracalne! Spowoduje to usunięcie wszystkich nieaktualnych kopii zapasowych (w tym lokalnego serwera WWW i zdalnej pamięci masowej), jeśli takie istnieją.

en: The backup is not responding for a while, do you want to force cancel it?
pl: Kopia zapasowa nie odpowiada przez jakiś czas, czy chcesz wymusić jej anulowanie?

en: The backup is stored on the remote storage, click on the button to download it to localhost.
pl: Kopia zapasowa jest przechowywana w zdalnej pamięci masowej, kliknij przycisk, aby pobrać ją na localhost.

en: The backup will be canceled after backing up the current chunk ends.
pl: Tworzenie kopii zapasowej zostanie anulowane po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej bieżącego fragmentu.

en: The export task is not responding.
pl: Zadanie eksportu nie odpowiada.

en: The feature can help you transfer a Wordpress site to a new domain(site). It would be a convenient way to migrate your WP site from dev environment to live server or from old server to the new.
pl: Funkcja ta może pomóc ci przenieść witrynę WordPress do nowej domeny (witryny). Byłby to wygodny sposób na migrację twojej witryny WP ze środowiska deweloperskiego na serwer "na żywo" lub ze starego serwera na nowy.

en: The importing file info
pl: Informacje o importowanym pliku

en: The key has expired.
pl: Klucz wygasł.

en: The key is invalid.
pl: Klucz jest nieprawidłowy.

en: The key will expire in
pl: Klucz wygaśnie w

en: The last backup message not found.
pl: Nie znaleziono ostatniego komunikatu kopii zapasowej.

en: The local storage path is required.
pl: Wymagana jest lokalna ścieżka przechowywania.

en: The log not found.
pl: Nie znaleziono dziennika.

en: The number of files compressed to the backup zip each time
pl: Liczba plików kompresowanych za każdym razem do pliku zip kopii zapasowej

en: The pdo_mysql extension is not detected. Please install the extension first or choose wpdb option for Database connection method.
pl: Rozszerzenie pdo_mysql nie zostało wykryte. Najpierw zainstaluj rozszerzenie lub wybierz opcję wpdb dla metody połączenia z bazą danych.

en: The restore file not found. Please verify the file exists.
pl: Nie znaleziono pliku przywracania. Sprawdź, czy plik istnieje.

en: The selected file is not the setting file for WPvivid. Please upload the right file.
pl: Wybrany plik nie jest plikiem ustawień dla WPvivid. Prześlij właściwy plik.

en: The selected item(s) will be permanently deleted. Are you sure you want to continue?
pl: Wybrane elementy zostaną trwale usunięte. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: The selected junk files have been deleted.
pl: Wybrane niepotrzebne pliki zostały usunięte.

en: The settings are only for manual backup, which won't affect schedule settings.
pl: Ustawienia dotyczą tylko ręcznego tworzenia kopii zapasowych i nie mają wpływu na ustawienia harmonogramu.

en: The simplexml extension is not detected. Please install the extension first.
pl: Rozszerzenie simplexml nie zostało wykryte. Najpierw zainstaluj rozszerzenie.

en: The smaller it is, the slower the restoration will be, but the lower the chance of a timeout error.
pl: Im jest on mniejszy, tym wolniejsze będzie przywracanie, ale tym mniejsza szansa na błąd przekroczenia limitu czasu.

en: The time-out is not your server PHP time-out. With the execution time exhausted, our plugin will shut down the progress of 
                    creating a staging site. If the progress  encounters a time-out, that means you have a medium or large sized website. Please try to 
                    scale the value bigger.
pl: Limit czasu nie jest limitem czasu PHP twojego serwera. Gdy czas wykonania zostanie wyczerpany, nasza wtyczka zamknie postęp
                    tworzenia witryny testowej pomostowej (staging). Jeśli postęp napotka limit czasu, oznacza to, że masz witrynę o średnim lub dużym rozmiarze. Spróbuj zwiększyć
                    zwiększ wartość.

en: The time-out is not your server PHP time-out. With the execution time exhausted, our plugin will shut the process of backup down. If the progress of backup encounters a time-out, that means you have a medium or large sized website, please try to scale the value bigger.
pl: Limit czasu nie jest limitem czasu PHP twojego serwera. Po wyczerpaniu czasu wykonania nasza wtyczka zamknie proces tworzenia kopii zapasowej. Jeśli postęp tworzenia kopii zapasowej napotka limit czasu, oznacza to, że masz witrynę internetową o średnim lub dużym rozmiarze, spróbuj zwiększyć wartość.

en: The time-out is not your server PHP time-out. With the execution time exhausted, our plugin will shut the process of restore down. If the progress of restore encounters a time-out, that means you have a medium or large sized website, please try to scale the value bigger.
pl: Limit czasu nie jest limitem czasu PHP twojego serwera. Po wyczerpaniu czasu wykonania nasza wtyczka zamknie proces przywracania. Jeśli postęp przywracania napotka limit czasu, oznacza to, że masz witrynę internetową o średnim lub dużym rozmiarze, spróbuj zwiększyć wartość.

en: The value of 'Chunk Size' can't be empty.
pl: Wartość "Rozmiar fragmentu" nie może być pusta.

en: The value of 'Compress file every' can't be empty.
pl: Wartość "Kompresuj plik co" nie może być pusta.

en: The value of 'DB Copy Count' can't be empty.
pl: Wartość "DB Copy Count" nie może być pusta.

en: The value of 'DB Replace Count' can't be empty.
pl: Wartość "DB Replace Count" nie może być pusta.

en: The value of 'Delay Between Requests' can't be empty.
pl: Wartość "Delay Between Requests" nie może być pusta.

en: The value of 'Exclude files which are larger than' can't be empty.
pl: Wartość "Wyklucz pliki większe niż" nie może być pusta.

en: The value of 'File Copy Count' can't be empty.
pl: Wartość "File Copy Count" nie może być pusta.

en: The value of 'Max File Size' can't be empty.
pl: Wartość "Max File Size" nie może być pusta.

en: The value of 'Maximum rows of data to be processed per request for restoration' can't be empty.
pl: Wartość "Maximum rows of data to be processed per request for restoration" nie może być pusta.

en: The value of 'Maximum size of sql file to be imported per request for restoration' can't be empty.
pl: Wartość "Maximum size of sql file to be imported per request for restoration" nie może być pusta.

en: The value of 'Media Files Quantity Processed Per Request' can't be empty.
pl: Wartość "Media Files Quantity Processed Per Request" nie może być pusta.

en: The value of 'PHP Scripts Execution Timeout' can't be empty.
pl: Wartość "PHP Scripts Execution Timeout" nie może być pusta.

en: The value of 'PHP memory limit for backup' can't be empty.
pl: Wartość "Limit pamięci PHP dla kopii zapasowej" nie może być pusta.

en: The value of 'PHP memory limit for restoration' can't be empty.
pl: Wartość "Limit pamięci PHP dla przywracania" nie może być pusta.

en: The value of 'PHP scripts execution timeout for backup' can't be empty.
pl: Wartość "Limit czasu wykonywania skryptów PHP dla kopii zapasowej" nie może być pusta.

en: The value of 'PHP scripts execution timeout for restore' can't be empty.
pl: Wartość "Limit czasu wykonywania skryptów PHP dla przywracania" nie może być pusta.

en: The value of 'Posts Quantity Processed Per Request' can't be empty.
pl: Wartość "Liczba wpisów przetworzonych na żądanie" nie może być pusta.

en: The value of 'Split a sql file every this size' can't be empty.
pl: Wartość 'Split a sql file every this size' nie może być pusta.

en: The value of 'Staging Memory Limit' can't be empty.
pl: Wartość "Staging Memory Limit" nie może być pusta.

en: The value of 'The number of files compressed to the backup zip each time' can't be empty.
pl: Wartość "The number of files compressed to the backup zip each time" nie może być pusta.

en: There are two ways available to send us the debug information. The first one is recommended.
pl: Istnieją dwa sposoby na przesłanie nam informacji debugowania. Pierwszy z nich jest zalecany.

en: There is no default remote storage configured. Please set it up first.
pl: Nie skonfigurowano domyślnej zdalnej pamięci masowej. Skonfiguruj go najpierw.

en: There was an error when reading this WXR file
pl: Wystąpił błąd podczas odczytywania pliku WXR

en: This backup can only be deleted manually
pl: Tę kopię zapasową można usunąć tylko ręcznie

en: This backup is locked, are you sure to remove it? This backup will be deleted permanently from your hosting (localhost) and remote storages.
pl: Ta kopia zapasowa jest zablokowana, czy na pewno chcesz ją usunąć? Ta kopia zapasowa zostanie trwale usunięta z twojego hostingu (localhost) i zdalnych magazynów.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
pl: To nie wygląda na plik WXR, lub brakuje lub jest nieprawidłowy numer wersji

en: This mode allows fine-tuning of backup parameters. Incorrect configuration can lead to backup failures. It is recommended to use only with specific guidance from our support team.
pl: Ten tryb umożliwia precyzyjne dostrojenie parametrów tworzenia kopii zapasowych. Nieprawidłowa konfiguracja może prowadzić do błędów tworzenia kopii zapasowych. Zaleca się korzystanie z tego trybu wyłącznie po uzyskaniu szczegółowych wskazówek od naszego zespołu pomocy technicznej.

en: This mode offers a good balance between backup speed and resource usage. It's suitable for most web hosting environments.
pl: Ten tryb oferuje dobrą równowagę między szybkością tworzenia kopii zapasowych a zużyciem zasobów. Jest odpowiedni dla większości środowisk hostingowych.

en: This mode uses more server resources to reduce backup time, but is only recommended for dedicated servers. If backups time out or get stuck, consider Mid or Low mode. Backups are split into 4GB chunks.
pl: Ten tryb wykorzystuje więcej zasobów serwera, aby skrócić czas tworzenia kopii zapasowych, ale jest zalecany tylko dla serwerów dedykowanych. Jeśli czas tworzenia kopii zapasowych przekroczy limit lub utknie, rozważ tryb średni lub niski. Kopie zapasowe są dzielone na fragmenty o wielkości 4 GB.

en: This request might delete the backup being downloaded, are you sure you want to continue?
pl: To żądanie może usunąć pobieraną kopię zapasową, czy na pewno chcesz kontynuować?

en: This request will delete the backup being downloaded, are you sure you want to continue?
pl: To żądanie spowoduje usunięcie pobieranej kopii zapasowej, czy na pewno chcesz kontynuować?

en: This tab displays the isolated images and their locations. You can choose to restore or delete specific isolated images.
pl: Na tej karcie wyświetlane są wyizolowane obrazki i ich lokalizacje. Możesz przywrócić lub usunąć określone wyizolowane obrazki.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, terms and images (original images, featured images and thumbnails).
pl: Będzie on zawierał wszystkie twoje wpisy, strony, komentarze, warunki i obrazki (oryginalne obrazki, wyróżnione obrazki i miniatury).

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Time
pl: Czas

en: Tip:
pl: Wskazówka:

en: Tips: Click the button below to scan all uploaded or received backups in directory
pl: Wskazówki: kliknij poniższy przycisk, aby przeskanować wszystkie przesłane lub odebrane kopie zapasowe w katalogu

en: Tips: For security reason, please choose an appropriate expiration time for the key.
pl: Wskazówki: Ze względów bezpieczeństwa wybierz odpowiedni czas wygaśnięcia klucza.

en: To add Dropbox, please get Dropbox authentication first. Once authenticated, you will be redirected to this page, then you can add storage information and save it
pl: Aby dodać Dropbox, najpierw uzyskaj uwierzytelnienie Dropbox. Po uwierzytelnieniu zostaniesz przekierowany na tę stronę, na której możesz dodać informacje o miejscu przechowywania i zapisać je.

en: To add Dropbox, please get Dropbox authentication first. Once authenticated, you will be redirected to this page, then you can add storage information and save it.
pl: Aby dodać Dropbox, najpierw uzyskaj uwierzytelnienie Dropbox. Po uwierzytelnieniu zostaniesz przekierowany na tę stronę, gdzie możesz dodać informacje o miejscu przechowywania i zapisać je.

en: To add Google Drive, please get Google authentication first. Once authenticated, you will be redirected to this page, then you can add storage information and save it
pl: Aby dodać Dysk Google, najpierw uzyskaj uwierzytelnienie Google. Po uwierzytelnieniu zostaniesz przekierowany na tę stronę, a następnie możesz dodać informacje o pamięci masowej i zapisać je.

en: To add OneDrive, please get Microsoft authentication first. Once authenticated, you will be redirected to this page, then you can add storage information and save it
pl: Aby dodać OneDrive, najpierw uzyskaj uwierzytelnienie Microsoft. Po uwierzytelnieniu zostaniesz przekierowany na tę stronę, a następnie możesz dodać informacje o pamięci masowej i zapisać je.

en: To properly display the imported content, please make sure that the importing and exporting sites have the same environment, for example, same theme or pages built with the same page builder.
pl: Aby prawidłowo wyświetlić zaimportowaną treść, upewnij się, że importowane i eksportowane witryny mają to samo środowisko, na przykład ten sam motyw lub strony utworzone za pomocą tego samego kreatora stron.

en: Too many resumption attempts.
pl: Zbyt wiele prób wznowienia.

en: Total Folders:
pl: Łączna liczba katalogów:

en: Total Posts:
pl: Łączna liczba wpisów:

en: Total Size:
pl: Całkowity rozmiar:

en: Transfer succeeded. Please scan the backup list on the destination site to display the backup, then restore the backup.
pl: Transfer powiódł się. Przeskanuj listę kopii zapasowych w lokalizacji docelowej, aby wyświetlić kopię zapasową, a następnie przywróć kopię zapasową.

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: Troubleshooting page
pl: Strona rozwiązywania problemów

en: Try our AVIF and WebP conversion tool, it's free
pl: Wypróbuj nasze bezpłatne narzędzie do konwersji AVIF i WebP

en: Try to select fewer items when you are facing a shortage of server resources (typically presented as a timeout error).
pl: Spróbuj wybrać mniej elementów, gdy masz do czynienia z niedoborem zasobów serwera (zwykle prezentowanym jako błąd przekroczenia limitu czasu).

en: Type
pl: Rodzaj

en: Type:
pl: Rodzaj:

en: Type:
pl: Rodzaj:

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
pl: Nie można utworzyć katalogu &#8222;%s&#8221;. Czy WordPress ma uprawnienie do zapisu do katalogu nadrzędnego?

en: Unable to delete the locked backup. Please unlock it first and try again.
pl: Nie można usunąć zablokowanej kopii zapasowej. Odblokuj ją najpierw i spróbuj ponownie.

en: Unable to open the log file.
pl: Nie można otworzyć pliku dziennika.

en: Unable to send email. Please check the configuration of email server.
pl: Nie można wysłać wiadomości e-mail. Sprawdź konfigurację serwera poczty e-mail.

en: Uncheck the option to use FTP active mode when transferring files. Make sure the FTP server you are configuring supports the active FTP mode.
pl: Odznacz opcję używania aktywnego trybu FTP podczas przesyłania plików. Upewnij się, że konfigurowany serwer FTP obsługuje aktywny tryb FTP.

en: Uncheck this to enable FTP active mode.
pl: Usuń zaznaczenie, aby włączyć tryb aktywny FTP.

en: Unlimited domains
pl: Nieograniczona liczba domen

en: Unpublished
pl: Nie opublikowano

en: Up to 10 domains
pl: Do 10 domen

en: Up to 50 domains
pl: Do 50 domen

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload and Import
pl: Przesyłanie i importowanie

en: Uploaded Backup:
pl: Przesłana kopia zapasowa:

en: Uploaded:
pl: Przesłano:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
pl: lub

en: Use this default setting for minimal server resource usage, but expect longer backup times. Best for shared hosting or limited resources. Backups are split into 200MB chunks.
pl: Użyj tego domyślnego ustawienia, aby zminimalizować wykorzystanie zasobów serwera, ale spodziewaj się dłuższych czasów tworzenia kopii zapasowych. Najlepsze dla hostingu współdzielonego lub ograniczonych zasobów. Kopie zapasowe są dzielone na fragmenty o wielkości 200 MB.

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User Password
pl: Hasło użytkownika

en: User's email address is required.
pl: Adres e-mail użytkownika jest wymagany.

en: Using the option will ignore the file larger than the certain size in MB when backing up, '0' (zero) means unlimited.
pl: Użycie tej opcji spowoduje zignorowanie pliku większego niż określony rozmiar w MB podczas tworzenia kopii zapasowej, "0" (zero) oznacza nieograniczony.

en: VPS hosting
pl: Hosting VPS

en: WPDB option has a better compatibility, but the speed of backup and restore is slower.
pl: Opcja WPDB ma lepszą kompatybilność, ale szybkość tworzenia kopii zapasowych i przywracania jest wolniejsza.

en: WPvivid Backup & Migration
pl: Kopia zapasowa i migracja WPvivid

en: WPvivid Backup Plugin
pl: WPvivid wtyczka kopii zapasowej

en: WPvivid Backup Settings
pl: Ustawienia kopii zapasowej WPvivid

en: WPvivid Plugins - Staging
pl: Wtyczki WPvivid - Staging (Etapowanie)

en: WPvivid support email:
pl: E-mail wsparcia WPvivid:

en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

en: Warning: An alias for remote storage is required.
pl: Ostrzeżenie: wymagany jest alias dla zdalnej pamięci masowej.

en: Warning: Root directory is forbidden to set to '/'.
pl: Ostrzeżenie: Katalog główny nie może być ustawiony na '/'.

en: Warning: The alias already exists in storage list.
pl: Ostrzeżenie: alias już istnieje na liście magazynu.

en: Warning: There is no default remote storage available for the scheduled backups, please set up it first.
pl: Ostrzeżenie: nie ma domyślnej zdalnej pamięci masowej dostępnej dla zaplanowanych kopii zapasowych, skonfiguruj ją najpierw.

en: We detected that there is already a running backup task. Please wait until it completes then try again.
pl: Wykryliśmy, że jest już uruchomione zadanie tworzenia kopii zapasowej. Poczekaj na jego zakończenie i spróbuj ponownie.

en: Web Server Directory:
pl: Katalog serwera WWW:

en: Web-server disk space in use by WPvivid
pl: Przestrzeń dyskowa serwera WWW używana przez WPvivid

en: Website Info Key
pl: Klucz informacji o witrynie internetowej

en: Website Info Value
pl: Wartość informacji o witrynie internetowej

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: When checked, this option allows you to keep the current permalink structure when you create a staging site or push a staging site to live.
pl: Po zaznaczeniu tej opcji możesz zachować bieżącą strukturę bezpośrednich odnośników podczas tworzenia witryny przejściowej (stagging) lub przenoszenia witryny przejściowej do wersji na żywo.

en: When taking a backup, the plugin will compress this number of files to the backup zip each time. The default value is 500. The lower the value, the longer time the backup will take, but the higher the backup success rate. If you encounter a backup timeout issue, try to decrease this value.
pl: Podczas tworzenia kopii zapasowej wtyczka za każdym razem skompresuje tę liczbę plików do pliku zip kopii zapasowej. Domyślną wartością jest 500. Im niższa wartość, tym dłużej potrwa tworzenie kopii zapasowej, ale tym wyższy wskaźnik powodzenia tworzenia kopii zapasowych. Jeśli napotkasz problem z limitem czasu tworzenia kopii zapasowej, spróbuj zmniejszyć tę wartość.

en: When the option is checked, anyone will be able to visit the staging site without the need to login. Uncheck it to request a login to visit the staging site.
pl: Gdy opcja jest zaznaczona, każdy będzie mógł odwiedzić witrynę testową (staging) bez konieczności logowania. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby zażądać logowania w celu odwiedzenia witryny przejściowej (staging).

en: White Label
pl: Biała etykieta

en: With this option checked, Pages/posts already existing will be overwritten with the updated ones in an import.
pl: Po zaznaczeniu tej opcji istniejące już strony/wpisy zostaną nadpisane zaktualizowanymi podczas importu.

en: With this option checked, all staging sites you have created will be retained when the plugin is deleted, just in case you still need them later. The sites will show up again after the plugin is reinstalled.
pl: Po zaznaczeniu tej opcji wszystkie utworzone przez ciebie witryny pomostowe (staging) zostaną zachowane po usunięciu wtyczki, na wypadek gdybyś nadal ich potrzebował. Witryny pojawią się ponownie po ponownym zainstalowaniu wtyczki.

en: With this option checked, when the image is deleted, the corresponding image url in the database that is not used anywhere on your website will also be deleted.
pl: Po zaznaczeniu tej opcji, gdy obrazek zostanie usunięty, odpowiadający mu adres URL obrazku w bazie danych, który nie jest używany nigdzie w twojej witrynie, również zostanie usunięty.

en: WordPress Files (Exclude Database)
pl: Pliki WordPress (z wyłączeniem bazy danych)

en: You can not use word 'wpvivid' to comment the post.
pl: Nie możesz użyć słowa "wpvivid", aby skomentować post.

en: You have authenticated the Dropbox account as your remote storage.
pl: Uwierzytelniłeś(-aś) konto Dropbox jako pamięć zdalną.

en: You have authenticated the Google Drive account as your remote storage.
pl: Uwierzytelniłeś konto Dysku Google jako zdalną pamięć masową.

en: You have authenticated the Microsoft OneDrive account as your remote storage.
pl: Uwierzytelniłeś konto Microsoft OneDrive jako zdalny magazyn.

en: You have successfully added a remote storage.
pl: Udało ci się dodać zdalną pamięć masową.

en: You have successfully changed your default remote storage.
pl: Pomyślnie zmieniłeś domyślny magazyn zdalny.

en: Your email:
pl: Twój adres e-mail:

en: ZipArchive has a better flexibility which provides a higher backup success rate and speed. WPvivid Backup Plugin uses ZipArchive method by default. Using this method requires the ZIP extension to be installed within your PHP.
pl: ZipArchive ma lepszą elastyczność, która zapewnia wyższy wskaźnik powodzenia i szybkość tworzenia kopii zapasowych. Wtyczka WPvivid Backup domyślnie korzysta z metody ZipArchive. Korzystanie z tej metody wymaga zainstalowania rozszerzenia ZIP w twoim PHP.

en: backups retained
pl: zachowane kopie zapasowe

[ctx: column name]
en: Title
pl: Tytuł

en: e.g. if you choose a chunk size of 2MB, a 8MB file will use 4 chunks. Decreasing this value will break the ISP's transmission limit, for example:512KB
pl: np. jeśli wybierzesz rozmiar fragmentu 2MB, plik 8MB będzie wykorzystywał 4 fragmenty. Zmniejszenie tej wartości spowoduje przekroczenie limitu transmisji dostawcy usług internetowych, na przykład: 512KB.

en: lsolated Folder Path:
pl: izolowana ścieżka katalogu:

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
pl: %1$s z %2$s

en: rename directory
pl: zmień nazwę katalogu

en: restore failed error unknown
pl: przywracanie nie powiodło się, błąd nieznany

en: review will motivate us a lot.
pl: recenzja bardzo nas zmotywuje.

en: running time:
pl: czas działania:

en: share hosting
pl: hosting współdzielony
