Themes - Neve - en to pl translation catalogue (620 entries)

note: Description of the theme
en: Neve is a next-generation, ultra-fast WordPress theme designed for top performance, SEO, and Core Web Vitals. Its lightweight codebase and small size ensure minimal overhead and lightning-fast load times. Fully compatible with the block editor, popular page builders (Elementor, Bricks, Oxygen etc), and WooCommerce, it’s perfect for blogs, small businesses, agencies, portfolios, and online stores. With responsive design, multilingual translations, and easy customization options, Neve empowers you to create a future-proof, high-ranking online presence. Discover everything Neve has to offer and explore our powerful premium version at https://themeisle.com/themes/neve/.
pl: Neve to ultraszybki motyw WordPress nowej generacji, zaprojektowany z myślą o najwyższej wydajności, SEO i Core Web Vitals. Jego lekki kod i niewielki rozmiar zapewniają minimalny narzut i błyskawiczne czasy ładowania. W pełni kompatybilny z edytorem blokowym, popularnymi kreatorami stron (Elementor, Bricks, Oxygen, itp.) i WooCommerce, jest idealny dla blogów, małych firm, agencji, portfolio i sklepów internetowych. Dzięki responsywnemu designowi, tłumaczeniom i łatwym opcjom dostosowywania, Neve umożliwia stworzenie przyszłościowej, wysokiej w rankingach obecności online. Odkryj wszystko, co Neve ma do zaoferowania i poznaj naszą potężną wersję premium na https://themeisle.com/themes/neve/.

note: translators: %1$s - HTML tag, %2$s - discount, %3$s - HTML tag, %4$s - product name.
en: Get %1$sup to %2$s off%3$s when you upgrade your %4$s plan or renew early.
pl: Otrzymaj %1$s do %2$s zniżki%3$s po uaktualnieniu planu %4$s lub wcześniejszym odnowieniu.

note: translators: %1$s - HTML tag, %2$s - discount, %3$s - HTML tag, %4$s - product name.
en: Our biggest sale of the year: %1$sup to %2$s OFF%3$s on %4$s. Don't miss this limited-time offer.
pl: Nasza największa wyprzedaż w roku: %1$saż do %2$s ZNIŻKI%3$s na %4$s. Nie przegap tej oferty ograniczonej czasowo.

en: Dynamic copyright
pl: Dynamiczne prawa autorskie

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazka

en: Explore a vast library of pre-designed sites within Neve. Visit our constantly growing collection of demos to find the perfect starting point for your project.
pl: Przeglądaj rozległą bibliotekę wstępnie zaprojektowanych witryn w Neve. Odwiedź naszą stale powiększającą się kolekcję wersji demonstracyjnych, aby znaleźć idealny punkt wyjścia dla swojego projektu.

en: Let's Get Started with Starter Templates
pl: Zacznijmy od szablonów startowych

en: Open Behavior
pl: Otwarte zachowanie

en: Wave
pl: Fala

note: translators: %1$s: opening anchor tag, %2$s: closing anchor tag
en: Personalize your site's footer text! Many users choose to keep our small "Powered by Neve" credit — thank you! %1$sUpgrade to Pro%2$s for dynamic tags, HTML formatting, and advanced styling controls.
pl: Spersonalizuj tekst stopki swojej witryny! Wielu użytkowników decyduje się zachować nasz mały kredyt „Zasilane przez Neve” — dziękujemy! %1$sPrzejdź na wersję Pro%2$s, aby uzyskać dynamiczne znaczniki, formatowanie HTML i zaawansowane elementy sterujące stylem.

en: Custom footer layouts
pl: Własne układy stopki

en: View features comparison
pl: Zobacz porównanie funkcji

en: More components
pl: Więcej komponentów

en: Display rules
pl: Zasady wyświetlania

en: Transparent header
pl: Przezroczysty nagłówek

en: Sticky header
pl: Przyklejony nagłówek

en: Extend your header capabilities with more powerful customization options.
pl: Rozszerz możliwości nagłówka o bardziej zaawansowane opcje dostosowywania.

en: Custom layouts
pl: Niestandardowe układy

en: Payments & social icons
pl: Płatności i ikony społecznościowe

en: Divider element
pl: Element rozdzielający

en: Extend your footer capabilities with more powerful customization options.
pl: Rozszerz możliwości stopki o bardziej zaawansowane opcje dostosowywania.

en: Neve Pro Features
pl: Funkcje Neve Pro

en: Comparison table
pl: Tabela porównawcza

en: Variations swatches
pl: Próbki wariantów

en: Wishlist
pl: Lista życzeń

en: Quick view
pl: Szybki podgląd

en: Extend your WooCommerce with powerful features available in Neve Pro Business and Agency plans.
pl: Rozszerz swój WooCommerce o zaawansowane funkcje dostępne w planach Neve Pro Business i Agency.

en: Estimated reading time
pl: Szacowany czas czytania

en: Author biography
pl: Biografia autora

en: Sharing icons
pl: Ikony udostępniania

en: Related post
pl: Powiązany wpis

en: Extend your single post capabilities with more powerful customization options.
pl: Rozszerz możliwości pojedynczego posta o bardziej zaawansowane opcje dostosowywania.

en: Unlock Full Potential
pl: Odblokuj pełny potencjał

en: Grid spacing
pl: Rozstaw siatki

en: Content padding
pl: Wypełnienie treścią

en: Image style
pl: Styl obrazu

en: Upgrade to unlock
pl: Zaktualizuj, aby odblokować

en: Extend your blog/archive capabilities with more powerful customization options.
pl: Rozszerz możliwości swojego bloga/archiwum dzięki bardziej zaawansowanym opcjom dostosowywania.

en: Post meta separator
pl: Separator meta wpisów

en: Inner Pages
pl: Strony wewnętrzne

en: Card Box Shadow
pl: Cień karty

en: Card Background Color
pl: Kolor tła karty

en: Enable Card Style
pl: Włącz styl karty

en: Content Padding
pl: Odstęp od zawartości

en: Post Meta Order
pl: Kolejność meta wpisów

en: Author Avatar Size
pl: Rozmiar awatara autora

en: Show Last Updated Date
pl: Pokaż datę ostatniej aktualizacji

en: Meta Separator
pl: Separator meta

en: Image Aspect Ratio
pl: Współczynnik proporcji obrazu

en: Original
pl: Oryginalny

en: Posts per Page
pl: Wpisy na stronę

en: Post Cards Layout
pl: Układ kart wpisów

en: Design
pl: Wygląd

en: Cover overlay color
pl: Kolor nakładki

en: You do not have permission to perform this action.
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tej czynności.

en: Invalid security token.
pl: Nieprawidłowy token.

en: Don't worry - you can always add or remove pages later
pl: Nie martw się - zawsze możesz dodać lub usunąć strony później

en: Start with a clean slate
pl: Zacznij z czystym kontem

en: Keep these helpful pages
pl: Zachowaj te pomocne strony

en: We've added some starter pages to help you get going quickly.
pl: Dodaliśmy kilka stron startowych, aby pomóc ci szybko zacząć.

en: Welcome to your new site!
pl: Witamy w nowej witrynie!

en: Neve Theme
pl: Motyw Neve

note: translators: %s: the name of the theme (Neve Theme).
en: Thanks for downloading %s
pl: Dzięki za pobranie %s

en: I want to build this website from scratch
pl: Chcę zbudować tę witrynę od podstaw

en: Green
pl: Zielony

en: Upgrade to Neve Pro to create a Custom Layout.
pl: Zaktualizuj do Neve Pro, aby utworzyć układ niestandardowy.

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Type
pl: Typ

en: See All Features
pl: Zobacz wszystkie funkcje

en: All layouts are lightweight and load only where needed
pl: Wszystkie układy są lekkie i ładują się tylko tam, gdzie są potrzebne

en: Optimized Performance
pl: Zoptymalizowana wydajność

en: Design custom shop pages, product layouts, and checkout experiences
pl: Projektuj niestandardowe strony sklepu, układy produktów i środowiska realizacji transakcji

en: WooCommerce Ready
pl: Przystosowany do WooCommerce

en: Show different layouts based on user roles, devices, or content types
pl: Wyświetlanie różnych układów na podstawie ról użytkowników, urządzeń lub typów zawartości

en: Smart Display Rules
pl: Zasady inteligentnego wyświetlania

en: Create stunning headers, footers, and content sections with our visual drag & drop builder
pl: Twórz wspaniałe nagłówki, stopki i sekcje treści za pomocą naszego wizualnego kreatora przeciągnij i upuść

en: Build Without Code
pl: Budowanie bez kodu

en: Custom Layouts helps you create a unique website that stands out
pl: Niestandardowe układy pomagają stworzyć unikalną stronę internetową, która się wyróżnia

en: Take Your Site to the Next Level
pl: Przenieś swoją witrynę na wyższy poziom

en: Neve Logo
pl: Logo Neve

en: Design unique website sections without touching code. Create custom headers, footers, and content areas that match your vision.
pl: Projektuj unikalne sekcje witryny bez dotykania kodu. Twórz niestandardowe nagłówki, stopki i obszary treści, które pasują do twojej wizji.

en: View Tutorial
pl: Wyświetl samouczek

en: Add New Layout
pl: Dodaj nowy układ

en: AI chatbot for your website
pl: Chatbot AI dla twojej strony internetowej

en: RSS feeds aggregator and content curator
pl: Agregator kanałów RSS i kurator treści

en: Lightning-fast caching made simple
pl: Błyskawiczne buforowanie stało się proste

en: Smart image optimization and CDN
pl: Inteligentna optymalizacja obrazu i CDN

en: Simple ecommerce solution with Stripe integration
pl: Proste rozwiązanie e-commerce z integracją Stripe

en: Import ready-made websites with a single click
pl: Importuj gotowe strony internetowe jednym kliknięciem

en: Advanced blocks for modern WordPress editing
pl: Zaawansowane bloki dla nowoczesnej edycji WordPress

en: Create members-only content areas. Control access by user roles, logged-in status, or custom rules.
pl: Tworzenie obszarów treści tylko dla członków. Kontroluj dostęp według ról użytkowników, statusu zalogowania lub niestandardowych reguł.

en: Content restriction
pl: Ograniczenie treści

en: Create unique sidebar layouts for different sections. Show relevant content based on user context.
pl: Twórz unikalne układy pasków bocznych dla różnych sekcji. Wyświetlaj odpowiednie treści na podstawie kontekstu użytkownika.

en: Custom Sidebars
pl: Własne Paski Boczne

en: Access premium Adobe fonts directly in your theme. Add professional typography to any element.
pl: Dostęp do czcionek Adobe premium bezpośrednio w motywie. Dodaj profesjonalną typografię do dowolnego elementu.

en: Typekit Fonts
pl: Czcionki Typekit

en: Enhanced course layouts, student dashboards, and learning features for your online education platform.
pl: Ulepszone układy kursów, pulpity nawigacyjne dla studentów i funkcje edukacyjne na platformie edukacyjnej online.

en: Create conditional headers, footers, and content blocks. Perfect for custom landing pages and marketing campaigns.
pl: Twórz warunkowe nagłówki, stopki i bloki treści. Idealny do niestandardowych stron docelowych i kampanii marketingowych.

en: Rebrand Neve as your own. Change theme name, author, and links to match your agency identity.
pl: Zmień markę Neve na własną. Zmień nazwę motywu, autora i linki, aby dopasować je do tożsamości swojej agencji.

en: Advanced Gutenberg blocks designed specifically for Neve. Build faster with pre-styled patterns.
pl: Zaawansowane bloki Gutenberg zaprojektowane specjalnie dla Neve. Buduj szybciej dzięki gotowym szablonom.

en: Optimize core vitals, enable lazy loading, and minify resources for lightning-fast load times.
pl: Zoptymalizuj najważniejsze elementy, włącz leniwe ładowanie i zminimalizuj zasoby, aby uzyskać błyskawiczny czas ładowania.

en: Performance
pl: Wydajność

en: Add a customizable scroll-to-top button that appears exactly when needed. Style it to match your brand.
pl: Dodaj konfigurowalny przycisk przewijania do góry, który pojawia się dokładnie wtedy, gdy jest potrzebny. Dopasuj go do swojej marki.

en: Extend Neve's powerful features to custom post types. Create unique layouts for portfolios, testimonials, and more.
pl: Rozszerz potężne funkcje Neve na niestandardowe typy postów. Twórz unikalne układy dla portfolio, referencji i nie tylko.

en: Post types enhancements
pl: Ulepszenia własnych typów wpisów

en: Advanced layouts, reading time estimates, and social sharing to keep readers engaged longer.
pl: Zaawansowane układy, szacowany czas czytania i udostępnianie w mediach społecznościowych, aby utrzymać zaangażowanie czytelników na dłużej.

en: Enhance your Easy Digital Downloads store with additional customization settings.
pl: Wzbogać swój sklep Easy Digital Downloads o dodatkowe ustawienia personalizacji.

en: Boost conversion rates up to 15%
pl: Zwiększenie współczynnika konwersji do 15%

en: Transform your store with quick-view popups, wishlist features, and optimized checkout flow. Boost sales instantly.
pl: Przekształć swój sklep dzięki wyskakującym okienkom szybkiego podglądu, funkcjom listy życzeń i zoptymalizowanemu przepływowi płatności. Natychmiast zwiększ sprzedaż.

en: Create unique sticky & transparent headers that adapt to scroll. Perfect for modern, immersive websites.
pl: Twórz unikalne lepkie i przezroczyste nagłówki, które dostosowują się do przewijania. Idealne dla nowoczesnych, wciągających stron internetowych.

en: Remove Neve branding and rebrand it as your own for client websites.
pl: Usunięcie brandingu Neve i zmiana marki na własną dla stron internetowych klientów.

en: Get fast and reliable assistance directly from our expert team.
pl: Uzyskaj szybką i niezawodną pomoc bezpośrednio od naszego zespołu ekspertów.

en: Priority Support
pl: Wsparcie priorytetowe

en: Professional Features
pl: Funkcje profesjonalne

en: Custom thank you pages & announcement bars.
pl: Niestandardowe strony z podziękowaniami i paski ogłoszeń.

en: Sales Features
pl: Funkcje sprzedaży

en: Product comparison, advance product review & variation swatches.
pl: Porównanie produktów, wcześniejsza recenzja produktu i próbki odmian.

en: Shopping Enhancement
pl: Ulepszenie zakupów

en: Quick view popup, features video & wishlist functionality.
pl: Wyskakujące okienko szybkiego podglądu, funkcje wideo i listy życzeń.

en: Product Experience
pl: Doświadczenie produktowe

en: Store Features
pl: Funkcje sklepu

en: Seamlessly integrate with WPML, Weglot, and Polylang for enhanced multilingual capabilities.
pl: Bezproblemowa integracja z WPML, Weglot i Polylang w celu zwiększenia możliwości wielojęzycznych.

en: Multilingual Support
pl: Obsługa wielu języków

en: Restrict content access by user, role, or password—ideal for membership sites.
pl: Ograniczanie dostępu do treści według użytkownika, roli lub hasła - idealne dla witryn członkowskich.

en: Content Restriction
pl: Ograniczenie treści

en: Access a growing library of beautiful, ready-to-use templates for every niche and industry.
pl: Uzyskaj dostęp do rosnącej biblioteki pięknych, gotowych do użycia szablonów dla każdej niszy i branży.

en: Multiple layouts, reading time estimates, social sharing & related posts.
pl: Wiele układów, szacowany czas czytania, udostępnianie w mediach społecznościowych i powiązane posty.

en: Advanced Blog Features
pl: Zaawansowane funkcje bloga

en: Content & Blog Features
pl: Zawartość i funkcje bloga

en: Advanced Gutenberg blocks with animations & visibility controls.
pl: Zaawansowane bloki Gutenberg z animacjami i kontrolkami widoczności.

en: Add engaging elements, protect content, and create dynamic layouts with our advanced toolkit.
pl: Dodawaj angażujące elementy, chroń zawartość i twórz dynamiczne układy za pomocą naszego zaawansowanego zestawu narzędzi.

en: Elementor Add-ons
pl: Dodatki Elementora

en: Page Builder Features
pl: Funkcje kreatora stron

en: Add custom blocks or content using hooks for headers, footers, 404 pages, and more.
pl: Dodawaj niestandardowe bloki lub treści za pomocą haków dla nagłówków, stopek, stron 404 i innych.

en: Social icons, payment icons, divider, footer copyright editor and 15+ header components.
pl: Ikony społecznościowe, ikony płatności, oddizlenie, edytor praw autorskich stopki i ponad 15 komponentów nagłówka.

en: Design Components
pl: Elementy konstrukcyjne

en: Full header settings control with sticky/transparent header, page-specific settings & mobile layouts.
pl: Pełna kontrola ustawień nagłówka z przyklejonym/przezroczystym nagłówkiem, ustawieniami specyficznymi dla strony i układami mobilnymi.

en: Advanced Header Features
pl: Zaawansowane funkcje nagłówka

en: Website Essentials
pl: Podstawy strony internetowej

en: Widget areas & layout
pl: Obszary i układ widżetów

en: Post display & formatting
pl: Wyświetlanie i formatowanie wpisów

en: Navigation & branding setup
pl: Konfiguracja nawigacji i marki

en: Content structure & spacing
pl: Struktura treści i odstępy

en: Typography & text styles
pl: Typografia i style tekstu

en: Brand colors & site palette
pl: Kolory marki i paleta witryn

en: Recommended size: 200x50px
pl: Zalecany rozmiar: 200x50px

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Dots
pl: Kropki

en: Button Item
pl: Przycisk

en: Collapsed
pl: Zwinięty

en: Spaced
pl: Z odstępem

en: Centered
pl: Wyśrodkowany

en: Inverted
pl: Odwrotny

en: Classic
pl: Klasyczny

en: Payment icons
pl: Ikony płatności

en: Contact
pl: Kontakt

note: translators: %1$s: opening anchor tag, %2$s: closing anchor tag
en: The Neve theme free version doesn't support copyright edits. Pro unlocks this and more—%1$sexplore%2$s it when you're ready!
pl: Darmowa wersja motywu Neve nie obsługuje edycji praw autorskich. Pro odblokowuje to i więcej - %1$sodkryj%2$s, kiedy będziesz gotowy!

en: Current Single Content
pl: Bieżąca pojedyncza zawartość

note: translators: Module name for the upsell.
en: Unlock %s with the Pro version.
pl: Odblokuj %s w wersji Pro.

en: Custom Value
pl: Niestandardowa wartość

en: Customize the default vertical spacing <ctaButton>here</ctaButton>.
pl: <ctaButton>Tutaj</ctaButton> można dostosować domyślne pionowe odstępy.

en: Custom
pl: Własny

en: Content Vertical Spacing
pl: Pionowe odstępy między treściami

en: Hide Hooks
pl: Ukryj Hooki

en: Show Hooks
pl: Pokaż hooki

en: Font presets
pl: Ustawienia wstępne czcionek

en: Choose Font family presets for your Headings and Text.
pl: Wybierz ustawienia rodziny czcionek dla nagłówków i tekstu.

en: Custom Colors
pl: Własne kolory

en: Full Site Editing
pl: Pełna edycja witryny

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Open Submenu
pl: Otwórz podmenu

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Dropdown
pl: Menu rozwijalne

note: translators: s - Discount Code
en: From 3.3.0 we decided to remove the copyright component from the free version. You can continue using it if you rollback to 3.2.x or you can upgrade to pro, using a one time 50%% discount: %s
pl: Od wersji 3.3.0 postanowiliśmy usunąć komponent praw autorskich z wersji darmowej. Możesz nadal go używać, jeśli cofniesz się do wersji 3.2.x lub możesz uaktualnić do pro, korzystając z jednorazowej zniżki 50%%: %s

en: Hide on mobile
pl: Ukryj dla urządzeń mobilnych

en: Current Page Title
pl: Tytuł bieżącej strony

en: Custom SVG
pl: Własny SVG

en: Sticky Post
pl: Możliwość przyklejania wpisów

en: Latest Post
pl: Ostatni wpis

en: Enable featured post section
pl: Włącz sekcję wyróżnionych wpisów

en: Featured Post
pl: Wyróżniony wpis

en: Neve Theme controls base style settings of Easy Digital Downloads. Additional settings from other extensions might appear below.
pl: Neve Theme kontroluje podstawowe ustawienia stylu Easy Digital Downloads. Dodatkowe ustawienia z innych rozszerzeń mogą pojawić się poniżej.

en: Controlled by Neve
pl: Kontrolowany przez Neve

en: EDD Cart
pl: Koszyk EDD

en: Easy Digital Downloads Cart
pl: Koszyk Easy Digital Downloads

en: Block Editor Booster
pl: Wyróżniacz edytora bloków

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Use one logo for both modes
pl: Użyj jednego logo dla obu trybów

en: Get Neve Pro
pl: Zdobądź Neve PRO

en: Neve PRO Features
pl: Funkcje Neve PRO

en: Stepped
pl: Krokowo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Standard
pl: Standardowy

en: Checkout Style
pl: Styl kasy

en: Upgrade to the Pro version and get instant access to all Premium Starter Sites — including Expert Sites — and much more.
pl: Uaktualnij do wersji Pro i uzyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich startowych witryn Premium — w tym witryn eksperckich — i wielu innych.

en: Upgrade to Neve Pro and unlock all components, including Wish List, Breadcrumbs, Custom Layouts and many more.
pl: Uaktualnij do wersji Neve Pro odblokowując pozostałe komponenty jak lista życzeń, okruszki, własne układy i wiele innych.

en: Social Icons
pl: Ikony mediów społecznościowych

en: Global Header Settings
pl: Ustawienia globalne nagłówka

en: Page
pl: Strona

note: translators: Theme Name
en: API for %s is reachable on your site.
pl: API dla %s jest osiągalne na twojej witrynie.

en: Can not connect to API
pl: Nie można połączyć się z API

note: translators: Theme Name
en: API for %s is reachable.
pl: API dla %s jest osiągalne.

en: Customizer Custom CSS
pl: Własny CSS dla Customizera

en: Child theme files
pl: Pliki motywu potomnego

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: API connectivity
pl: Łączność API

en: Switch Skin
pl: Przełącz skórkę

en: Switching skin
pl: Przełączanie skórki

en: Legacy Skin
pl: Przestarzała skórka

en: Migrate Builders Data
pl: Migracja danych

en: Some manual adjustments may be required.
pl: Mogą być wymagane ręczne dostosowania.

en: We've created a new Header/Footer Builder experience! You can always roll back to the old builder from right here.
pl: Stworzyliśmy nowy sposób budowania nagłówka/stopki! Zawsze możesz powrócić do starego kreatora z tego miejsca.

en: Roll Back
pl: Powrót

en: Reload
pl: Załaduj ponownie

en: Want to roll back to the old builder?
pl: Chcesz powrócić do starego konstruktora?

en: You must save the current customizer values before running the migration.
pl: Musisz zapisać bieżące wartości dostosowywania przed uruchomieniem migracji.

en: Removing old data
pl: Usuwanie starych danych

en: Rolling back builder
pl: Przywracanie konstruktora

en: Migrating builder data
pl: Migracja danych konstruktora

en: Search products&hellip;
pl: Szukaj produktów&hellip;

en: Change archive font size
pl: Zmiana rozmiaru czcionki archiwum

en: Change H1 font size
pl: Zmiana rozmiaru czcionki H1

en: Change headings font
pl: Zmiana czcionki nagłówków

en: Change main font
pl: Zmiana głównej czcionki

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Button style
pl: Styl przycisku

en: The following magic tags are available for this field: {title} and {comments_number}. Leave this field empty for default behavior.
pl: Dla tego pola dostępne są następujące znaczniki: {title} i {comments_number}. Pozostaw to pole puste dla domyślnego zachowania.

en: Section title
pl: Tytuł sekcji

en: Spacing between elements
pl: Odstępy między elementami

en: Full width
pl: Pełna szerokość

en: Cover container
pl: Kontener okładki

en: Luminosity
pl: Jasność

en: Hue
pl: Barwa

en: Exclusion
pl: Wykluczenie

en: Difference
pl: Różnica

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Color Dodge
pl: Rozjaśnienie kolorów

en: Lighten
pl: Rozjaśnienie

en: Darken
pl: Zaciemnienie

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Screen
pl: Ekran

en: Multiply
pl: Mnożenie

en: Blend mode
pl: Tryb mieszania

en: Hide featured image
pl: Ukryj obrazek wyróżniający

en: Overlay opacity
pl: Przezroczystość nakładki

en: Overlay color
pl: Kolor nakładki

en: Display meta before title
pl: Wyświetl meta przed tytułem

en: Title Position
pl: Położenie tytułu

en: Cover padding
pl: Pudding okładki

en: Cover height
pl: Wysokość okładki

en: Cover
pl: Okładka

en: Submit Form Section
pl: Sekcja przesyłania formularza

en: Comments Section
pl: Sekcja komentarzy

en: Page Elements
pl: Elementy strony

en: Header Layout
pl: Układ nagłówka

en: Avatar Size
pl: Rozmiar awatara

en: For special characters make sure to use Unicode. For example > can be displayed using \003E.
pl: W przypadku znaków specjalnych upewnij się, że używasz Unicode. Na przykład > może być wyświetlane przy użyciu \003E.

en: Customize the general design of the form elements across the site.
pl: Dostosuj ogólny wygląd elementów formularzy w całej witrynie.

en: Secondary Button
pl: Przycisk dodatkowy

en: Primary Button
pl: Przycisk podstawowy

en: update
pl: aktualizacja

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Section padding
pl: Padding sekcji

en: Boxed layout
pl: Układ pudełkowy

note: translators: %1$s - &rarr; symbol %2$s - &rarr; symbol %3$s - &rarr; symbol
en: Appearance %1$s Customize %2$s Footer %3$s
pl: Wygląd %1$s Dostosuj %2$s Stopka %3$s

note: translators: %s: Link to Learn More page.
en: Adjust default color scheme based on the user device preferences. %1$sLearn More%2$s.
pl: Dostosuj domyślny schemat kolorów w oparciu o preferencje urządzenia użytkownika. %1$sDowiedz się więcej%2$s.

en: Automatically adjust color scheme
pl: Automatycznie dostosuj schemat kolorów

en: Leave blank for no label ...
pl: Pozostaw puste pole w przypadku braku etykiety ...

en: Label
pl: Etykieta

en: Select icon
pl: Wybierz ikonę

en: Dark Palette
pl: Ciemna paleta

note: translators: %s: Link to Edit global color customizer.
en: The base palette is used for light mode. %1$sEdit color palettes%2$s.
pl: Paleta podstawowa jest używana dla trybu jasnego. %1$sEdytuj palety kolorów%2$s.

en: Light Palette
pl: Jasna paleta

en: Palette Switch
pl: Przełącznik palety

en: Mobile Sidebar
pl: Mobilny pasek boczny

en: Footer Main
pl: Główna stopka

en: Columns Layout
pl: Układ kolumn

en: Number of Columns
pl: Liczba kolumn

note: translators: %s - Theme name
en: In order to be able to import any starter sites for %1$s you would need to have the %2$s plugin updated to the latest version.
pl: Aby móc zaimportować witryny startowe dla %1$s, musisz zaktualizować %2$s do najnowszej wersji.

note: translators: 1 - Theme name, 2 - Cloud Templates & Patterns Collection
en: In order to be able to import any starter sites for %1$s you would need to have the %2$s plugin active.
pl: Aby móc zaimportować witryny startowe dla %1$s, musisz mieć aktywną wtyczkę %2$s.

en: (opens in a new tab)
pl: (otworzy się w nowej karcie)

en: Use last updated date instead of the published one
pl: Użyj ostatniej zaktualizowanej daty zamiast opublikowanej

note: translators: %s: commands to run the theme
en: You appear to be running the Neve theme from source code. Please finish installation by running %s.
pl: Wygląda na to, że uruchamiasz motyw Neve z kodu źródłowego. Proszę zakończyć instalację poprzez uruchomienie %s.

en: Out of stock
pl: Brak w magazynie

[ctx: Theme starter content]
en: Project Details
pl: Szczegóły Projektu

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
pl: Kontakt

en: Theme
pl: Motyw

en: Customize the default button styles
pl: Dostosuj domyślne style przycisków

en: Button Style
pl: Styl przycisku

en: Form Labels
pl: Etykiety formularzy

en: Input Text
pl: Wprowadź tekst

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Field Background Color
pl: Kolor tła pola

en: Field Padding
pl: Wypełnienie pola

en: Form Fields
pl: Pola formularza

[ctx: Theme starter content]
en: Home
pl: Strona główna

[ctx: Theme starter content]
en: About
pl: Informacje

en: Learn more about fallback fonts
pl: Więcej o rezerwowych czcionkach

en: Fallback Font
pl: Rezerwowe czcionki

en: How the color system works
pl: Jak działa system kolorów

en: Global Colors
pl: Kolory globalne

en: Extra Color 2
pl: Dodatkowy kolor 2

en: Extra Color 1
pl: Dodatkowy kolor 1

en: Text Dark Background
pl: Ciemne tło tekstu

en: Dark Background
pl: Ciemne tło

en: Light Background
pl: Jasne tło

en: Site Background
pl: Tło strony

en: Secondary Accent
pl: Akcent drugorzędny

en: Primary Accent
pl: Podstawowy akcent

note: translators: name of the color pallet.
en: Base
pl: Podstawa

en: Extend your header with more components and settings, build sticky/transparent headers or display them conditionally.
pl: Rozszerzaj swój nagłówek o więcej komponentów i ustawień, buduj przyczepne/przezroczyste nagłówki lub wyświetlaj je warunkowo.

note: translators: %s is the header name
en: Click on any empty space to add components, or existing components to adjust settings.
pl: Kliknij dowolne puste miejsce, aby dodać komponenty lub istniejące komponenty, aby dostosować ustawienia.

note: translators: %s is the type of builder
en: %s Builder:
pl: %s Kreator:

en: Build your own header or choose from preset options.
pl: Zbuduj własny nagłówek lub wybierz jedną z gotowych opcji.

en: Toggle
pl: Przełącz

note: translators: %s: Author's display name.
en: Posts by %s
pl: Wpisy od %s

en: Columns
pl: Kolumny

en: Grid
pl: Siatka

en: Covers
pl: Okładki

en: List
pl: Lista

en: Button Text
pl: Tekst przycisku

en: Two columns with image and text
pl: Dwie kolumny z obrazem i tekstem

en: Two columns with text
pl: Dwie kolumny z tekstem

en: Light header with left-aligned content
pl: Jasny nagłówek z treścią wyrównaną do lewej

en: Gallery with title and button
pl: Galeria z tytułem i przyciskiem

en: Testimonial columns
pl: Kolumny z oświadczeniem

en: Two columns with centered content
pl: Dwie kolumny z wycentrowaną zawartością

en: Three columns with images and text
pl: Trzy kolumny z obrazkami i tekstem

en: Three columns with images, content and buttons
pl: Trzy kolumny z obrazami, treścią i przyciskami

en: Dark header with centered content
pl: Ciemny nagłówek z wyśrodkowaną zawartością

en: Gallery grid with buttons
pl: Siatka galerii z przyciskami

en: Four columns with team members
pl: Cztery kolumny z członkami zespołu

en: Title Alignment
pl: Wyrównanie tytułu

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Page Layout
pl: Układ strony

en: Expand first level of dropdowns when menu is in mobile menu content.
pl: Rozwiń pierwszy poziom listy, kiedy menu jest w wersji mobilnej.

en: Mobile Menu Options
pl: Opcje menu mobilnego

en: Show Mobile Menu
pl: Pokazuj menu mobilne

en: Items Min Height (px)
pl: Minimalna wielkość (px)

en: Sidebar Width
pl: Szerokość panelu bocznego

en: Slide Down
pl: Wjazd na dół

en: Full Canvas
pl: Pełny arkusz

en: Pull from Right
pl: Rozciągnij z prawej

en: Pull from Left
pl: Rozciągnij z lewej

en: Slide from Right
pl: Wysuń z prawej

en: or
pl: lub

note: translators: %1$s - Keyboard shortcut.   %2&s - svg icon
en: Click the %1$s icon in the top bar or use the keyboard shortcut ( %2$s ) to customise the layout settings for this page
pl: Kliknij ikonę %1$s na górnej belce lub użyj skrótu ( %2$s ) aby zmienić ustawienia układu dla tej strony.

en: Page Settings are now accessible from the top bar
pl: Ustawienia strony są teraz dostępne z górnej belki.

en: Comments meta
pl: Meta komentarzy

en: Category meta
pl: Meta kategorii

en: Date meta
pl: Meta Data

en: Author meta
pl: Autor meta

en: Current Post Meta
pl: Aktualny post Meta

en: Free
pl: Darmowe

en: All items are already selected.
pl: Wszystkie pozycje są już wybrane.

en: Add items by clicking the ones below.
pl: Dodaj elementy, klikając te poniżej.

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie pionowe

en: Middle
pl: Pośrodku

en: Comments reply title
pl: Tytuł odpowiedzi na komentarze

en: Post meta
pl: Meta dane wpisu

en: Post excerpt
pl: Zajawka wpisu

en: Post title
pl: Tytuł wpisu

en: An error occurred. Please reload the page and try again.
pl: Wystąpił błąd. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: Height
pl: Wysokość

en: Search Field
pl: Pole wyszukiwania

en: Icon
pl: Ikonka

en: Float Above Header
pl: Pływak nad nagłówkiem

en: Minimal
pl: Minimalnie

en: Canvas
pl: Arkusz

en: Open Behaviour
pl: Otwórz zachowanie

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Something went wrong. Please reload the page and try again.
pl: Coś poszło nie tak. Proszę przeładować stronę i spróbować ponownie.

en: Starter Sites
pl: Strony startowe

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Upgrade
pl: Ulepszenie

note: translators: 1 - Theme Name (Neve), 2 - Plugin Name (Neve Pro)
en: We recommend that both %1$s and %2$s are updated to the latest version to ensure optimal intercompatibility.
pl: Rekomendujemy, aby %1$s oraz %2$s były zaktualizowane do najnowszych wersji, aby zapewnić optymalną kompatybilność.

note: translators: s - Pro plugin name (Neve Pro)
en: New plugin update for %1$s! Please update to %2$s.
pl: Nowa aktualizacja wtyczki %1$s jest dostępna. Proszę zaktualizować do %2$s.

en: Update Now
pl: Aktualizuj teraz

note: translators: s - theme name (Neve).
en: New theme update for %1$s! Please update to %2$s.
pl: Nowa aktualizacja motywu dla %1$s! Zaktualizuj do %2$s.

note: translators: store name (Themeisle)
en: Enter your license from %1$s purchase history in order to get plugin updates
pl: Wprowadź swoją licencję z historii zakupów %1$s aby uzyskać aktualizacje wtyczek

note: translators: %s - "Neve Pro Addon"
en: Please update %s to the latest version and then refresh this page to have access to the options.
pl: Zaktualizuj %s do najnowszej wersji, a następnie odśwież tę stronę, aby mieć dostęp do opcji.

note: translators: %s - "Neve Pro Addon"
en: %s license
pl: %s licencja

note: translators: %s - Theme name
en: %s Options
pl: Opcje %s

en: Border Width
pl: Grubość obramowania

en: Border Radius
pl: Zaokrąglenie obramowania

en: Container width
pl: Szerokość pojemnika

en: Logo max width
pl: Maks. szerokość logo

en: Row height
pl: Wysokość wiersza

en: Currency Symbol
pl: Symbol waluty

en: Currency Name
pl: Nazwa waluty.

en: Total
pl: Łącznie

en: Total + Currency Symbol
pl: Suma + Symbol Waluty

en: Disable Homepage Link
pl: Wyłącz link do strony głównej

en: User Email
pl: Adres e-mail użytkownika

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: User Nice Name
pl: Uproszczona nazwa użytkownika

en: Current User
pl: Bieżący użytkownik

en: Items Spacing (px)
pl: Odstępy między elementami (px)

en: Hover Skin Mode
pl: Tryb skórki Hover

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: Header Presets
pl: Ustawienia nagłówka

en: Pages:
pl: Strony:

en: edit
pl: edytuj

note: translators: %s is edit page link
en: Note: It seems that the shop page has an individual sidebar layout already set. To be able to control the layout from here, %s your page and set the sidebar to "Inherit".
pl: Uwaga: Wygląda na to, że strona sklepu ma już ustawiony indywidualny układ paska bocznego. Aby móc kontrolować układ z tego miejsca, %s swoją stronę i ustaw pasek boczny na "Dziedzicz".

note: translators: %s is the header name
en: You are customizing the %s Header
pl: Dostosowujesz nagłówek %s

en: Checkout URL
pl: URL kasy

en: Cart URL
pl: URL koszyka

en: Product Title
pl: Tytuł produktu

en: Product Price
pl: Cena produktu

en: Current Year
pl: Bieżący rok

en: Home URL
pl: Adres URL strony głównej

en: Site Tagline
pl: Motto witryny

en: Site Title
pl: Nazwa witryny

en: Global
pl: Globalne

en: Author URL
pl: Adres URL autora

en: Author Name
pl: Nazwa autora

en: Author Bio
pl: Biografia autora

en: Archive URL
pl: URL archiwum

en: Archive Title
pl: Tytuł archiwum

en: Archive Description
pl: Opis archiwum

en: Archive
pl: Archiwum

en: Current Single URL
pl: Bieżący pojedynczy adres URL

en: Current Single Excerpt
pl: Aktualny pojedynczy fragment

en: Current Single Title
pl: Aktualny pojedynczy tytuł

en: Single
pl: Pojedyncze

en: Inherit
pl: Dziedziczone

en: Display
pl: Wyświetl

en: Icon Size
pl: Rozmiar ikony

en: Text and Border
pl: Tekst i obramowanie

en: Background
pl: Tło

en: Normal
pl: Normalny

en: Button Appearance
pl: Wygląd przycisku

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Menu label
pl: Etykieta menu

en: Arbitrary HTML code. It supports also shortcodes.
pl: Dowolny kod HTML. Obsługuje również skróty.

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Hide
pl: Ukryj

en: Show
pl: Pokaż

en: Mobile menu content
pl: Zawartość menu mobilnego

en: Mobile
pl: Urządzenie przenośne

en: Body
pl: Treść

en: Search Components
pl: Wyszukaj komponenty

en: Display your company logo here or simply use words to describe your business.
pl: Wyświetl tutaj logo swojej firmy lub po prostu użyj słów, aby opisać swoją firmę.

en: Center
pl: Wyśrodkowanie

en: Change Footer Color
pl: Zmień kolor stopki

en: Change Copyright
pl: Zmień prawa autorskie

en: Change Menu
pl: Zmień menu

en: Change Header Color
pl: Zmień kolor nagłówka

en: Change Logo
pl: Zmień logo

note: translators: 1: builder, 2: builder symbol
en: Welcome to the %1$s builder! Click the %2$s button to add a new component or follow the Quick Links.
pl: Witamy w kreatorze %1$s Kliknij przycisk %2$s aby dodać nowy komponent, lub skorzystaj z Quick Links.

en: Oops! Something went wrong.
pl: Ups! Coś poszło nie tak!

en: Oops! It looks like you&#8217;re offline.
pl: Ups! Wygląda na to że jesteś offline.

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: LifterLMS Booster
pl: Wzmocnienie LifterLMS

en: Row Background
pl: Tło wiersza

note: translators: %s link to documentation
en: Design your %1$s by dragging, dropping and resizing all the elements in real-time. %2$s.
pl: Zaprojektuj %1$s przeciągając, upuszczając i zmieniając rozmiar wszystkich elementów w czasie rzeczywistym. %2$s.

en: by
pl: przez

en: Show Author Avatar
pl: Pokaż awatar autora

note: translators: Module name for the upsell.
en: Scroll To Top
pl: Przewiń na górę

en: White Label
pl: Biała etykieta

en: Leverage the true flexibility of Elementor with powerful addons and templates that you can import with just one click.
pl: Wykorzystaj prawdziwą elastyczność Elementora dzięki potężnym dodatkom i szablonom, które możesz importować za pomocą jednego kliknięcia.

en: Easily create custom headers and footers as well as adding your own custom code or content in any of the hooks locations.
pl: Z łatwością twórz niestandardowe nagłówki i stopki, a także dodając własny kod lub treść w dowolnym miejscu zaczepów.

en: Scroll to Top module
pl: Moduł Przewiń do góry

en: White Label module
pl: Moduł White Label

en: Custom Layouts
pl: Niestandardowe układy

en: WooCommerce Booster
pl: Dopalacz WooCommerce

en: Hover Color
pl: Kolor Hovera

en: Color
pl: Kolor

en: Cover text color
pl: Kolor tekstu na okładce

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Secondary
pl: Drugorzędne

en: Primary
pl: Podstawowy

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Style
pl: Styl

en: Select Menu
pl: Wybierz menu

en: Margin
pl: Margines

en: Left
pl: Do lewej

en: Bottom
pl: Na dole

en: Right
pl: Do prawej

en: Top
pl: Na górze

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Slide from Left
pl: Przesuń od lewej

en: All
pl: Wszystko

en: Title
pl: Tytuł

en: Exclusive Products
pl: Produkty ekskluzywne

en: Catalog Sidebar
pl: Pasek boczny katalogu

en: Footer Bottom
pl: Przycisk stopki

en: Footer Top
pl: Góra stopki

en: Header Bottom
pl: Dół nagłówka

en: Header Main
pl: Nagłówek Główny

en: Header Top
pl: Góra nagłówka

note: translators: %s - customizer link
en: Replace this widget content by going to %s and add widgets into this widget area.
pl: Zastąp zawartość tego wigetu, przechodząc do %s i dodaj widżety do tego obszaru widżetów.

en: Last Menu Item
pl: Ostatni element menu

en: Active Item Color
pl: Aktywny kolor przedmiotu

en: Search Icon
pl: Ikona wyszukiwania

en: Placeholder
pl: Symbol zastępczy

en: Search for...
pl: Szukaj...

en: Search Form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Items Hover Color
pl: Kolor hovera elementów

en: Items Color
pl: Kolor elementów

en: Secondary Menu
pl: Menu podrzędne

en: Cart Icon
pl: Ikona koszyka

en: Link
pl: Odnośnik

en: Button
pl: Przycisk

en: Show Site Tagline
pl: Pokaż slogan witryny

en: Show Site Title
pl: Pokaż tytuł witryny

en: Logo & Site Identity
pl: Logo i tożsamość witryny

en: Menu Icon
pl: Ikona menu

en: Dark Mode
pl: Tryb ciemny

en: next
pl: Dalej

en: previous
pl: poprzednie

en: Post navigation
pl: Zobacz wpisy

note: translators: %s - post type
en: %s Settings
pl: Ustawienia: %s

note: translators: %s: number of comments
en: %s Comment | %s Comments
pl[0]: %s komentarz
pl[1]: %s komentarze
pl[2]: %s komentarzy

en: upgrading PHP to the latest version
pl: uaktualnij PHP do najnowszej wersji

note: Template Name of the theme
en: Page Builder Full Width (Neve)
pl: Kreator strony pełnej szerokości (Neve)

en: Get the PRO version!
pl: Pobierz wersję PRO!

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Brak wyników wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie z innymi słowami.

en: Get started here
pl: Zacznij tutaj

note: translators: %s is Link to new post
en: Ready to publish your first post? %s.
pl: Chcesz opublikować swój pierwszy wpis? %s.

en: Read More
pl: Dowiedz się więcej

en: Tags
pl: Tagi

[ctx: comments title]
note: translators: number of comments
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[0]: %1$s komentarz do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[1]: %1$s komentarze do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[2]: %1$s komentarzy do &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Comment awaiting moderation.
pl: Komentarz oczekuje na moderację.

en: Reply
pl: Odpowiedz

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: Edit
pl: Edytuj

en: Next
pl: Następne

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Comments Navigation
pl: Nawigacja komentarzy

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania została wyłączona.

note: translators: search result
en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania: %s

en: Navigation Menu
pl: Menu nawigacji

en: Close
pl: Zamknij

en: Font Size
pl: Wielkość liter

en: Headings
pl: Nagłówki

en: General
pl: Ogólne

en: Typography
pl: Typografia

en: Header
pl: Nagłówek

en: Elements Order
pl: Uporządkuj elementy

en: Content Width (%)
pl: Szerokość treści (%)

en: Sidebar Layout
pl: Układ panelu bocznego

en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Shop / Archive
pl: Sklep / Archiwum

en: Single Post
pl: Pojedynczy wpis

en: Enable Advanced Options
pl: Włącz opcje zaawansowane

en: Sitewide Content Width (%)
pl: Szerokość treści szerokiej strony (%)

en: Sitewide Sidebar Layout
pl: Układ panelu bocznego szerokiej strony

en: Search
pl: Szukaj

en: Section Content
pl: Treść sekcji

en: Text
pl: Tekst

en: None
pl: Żaden

en: Content
pl: Treść

en: Footer
pl: Stopka

en: Single Product Container Style
pl: Styl kontenera pojedynczego produktu

en: Shop / Archive Container Style
pl: Sklep / Styl kontenera archiwum

en: Single Post Container Style
pl: Styl kontenera pojedynczego wpisu

en: Blog / Archive Container Style
pl: Blog / Styl kontenera archiwum

en: Default Container Style
pl: Domyślny styl kontenera

en: Meta Order
pl: Meta tagi według

en: Comments
pl: Komentarze

en: Date
pl: Data

en: Category
pl: Kategoria

en: Author
pl: Autor

en: Post Content Order
pl: Kolejność treści wpisu

en: Excerpt
pl: Zajawka

en: Title & Meta
pl: Tytuł i Meta tagi

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Excerpt Length
pl: Długość zajawki

en: Enable Masonry
pl: Włącz układ muru

en: Layout
pl: Układ

en: Blog / Archive
pl: Blog / Archiwum

en: Colors & Background
pl: Kolory i tło

note: translators: %s is the header name
en: Default
pl: Domyślne

en: Footer Four
pl: Czwarta stopka

en: Footer Three
pl: Trzecia stopka

en: Footer Two
pl: Druga stopka

en: Footer One
pl: Pierwsza stopka

en: Shop Sidebar
pl: Panel boczny sklepu

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

note: translators: %s - Theme name
en: With %s, you can choose from multiple unique demos, specially designed for you, that can be installed with a single click. You just need to choose your favorite, and we will take care of everything else.
pl: Dzięki %s możesz wybierać spośród wielu unikalnych prezentacji zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie, które można zainstalować za pomocą jednego kliknięcia. Musisz tylko wybrać swój ulubiony, a my zajmiemy się pozostałą resztą.

en: Footer Menu
pl: Menu w stopce

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: Content / Sidebar
pl: Treść / Panel boczny

en: Footer Options
pl: Opcje stopki

en: Blog Layouts
pl: Układy blogu

en: Header Options
pl: Opcje nagłówka

en: Layout Options
pl: Opcje układu

en: Customize Fonts
pl: Dostosuj kroje pisma

en: Set Colors
pl: Ustaw kolory

en: Upload Logo
pl: Prześlij logo

en: Changelog
pl: Rejestr zmian

en: Read full documentation
pl: Czytaj pełną dokumentację

note: translators: %s - Theme name
en: Need more details? Please check our full documentation for detailed information on how to use %s.
pl: Potrzeba więcej szczegółów? Proszę sprawdzić naszą pełną dokumentację, aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z %s.

note: translators: %s - Theme name
en: We want to make sure you have the best experience using %1$s, and that is why we have gathered all the necessary information here for you. We hope you will enjoy using %1$s as much as we enjoy creating great products.
pl: Chcemy być pewni, że masz najlepsze doświadczenia z korzystania z %1$s i dlatego zebraliśmy tutaj wszystkie niezbędne informacje. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się korzystanie z %1$s tak, jak my lubimy tworzenie świetnych produktów.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

note: translators: %s - Theme name
en: %s now comes with a sites library with various designs to pick from. Visit our collection of demos that are constantly being added.
pl: %s obecnie zawiera bibliotekę witryn z różnymi wzorami do wyboru. Przejdź do  naszej kolekcji prezentacji, które są ciągle dodawane.

en: Cart
pl: Koszyk

en: Filter
pl: Filtr

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: No Sidebar
pl: Brak panelu bocznego

en: Right Sidebar
pl: Panel boczny po prawej

en: Left Sidebar
pl: Panel boczny po lewej

en: Container
pl: Kontener

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Contained
pl: Zawarte

en: Customizer Setting
pl: Ustawienia personalizacji

en: Disable Footer
pl: Wyłącz stopkę

en: Disable Featured Image
pl: Wyłącz obrazek wyróżniający

en: Disable Title
pl: Wyłącz tytuł

en: Disable Header
pl: Wyłącz nagłówek

en: Components
pl: Komponenty

en: Enable Individual Content Width
pl: Włącz własną szerokość treści

en: Content Width
pl: Szerokość treści

en: Skip to content
pl: Przejdź do treści

note: translators: %s message to upgrade PHP to the latest version
en: Hey, we've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported. Make sure your site is fast and secure, by %1$s. Neve's minimal requirement is PHP%2$s.
pl: Hej, zauważyliśmy, że używasz przestarzałej wersji PHP, która nie jest już obsługiwana. Upewnij się, że witryna jest szybka i bezpieczna, przez %1$s. Motyw Neve wymaga minimalnie PHP %2$s.
